Kanaari saared 1 ja 2

Neid on tuhandeid add-ons veebis klassika jaoks FSX ja Prepar3D v1 kuni v3. Asuge startima ükskõik millisest maailma piirkonnast, lennates maailma kõige ikoonilisemate lennukitega 24,000 XNUMX sihtkohta.
Sambrook
Postitused: 1

Kanaari saared 1 ja 2

Lugemata postitus by Sambrook »

Tere,

Püüdes paigutada objekti maastikku ja nii palju kui mina öelda olen järginud juhiseid, kuid FSX ei näita maastikku. Ainus asi, mida ma ei teinud, on lugeda lugenud faile. Nad on hispaania keeles. Ma saan hakkama saksa keelega, kuid hispaania keelt kaob peale ke pasa. Igasugune abi oleks väga teretulnud.

Suur tänu ette.

Sam Sambrook

ninkool
Postitused: 1

Kanaari saared 1 ja 2

Lugemata postitus by ninkool »

Soovitan teil proovida külastada seda kohta Hispaanias, mis asub Kanaari saarel. Seda nimetatakse Gran Canariaks ja see on kohustuslik külastus Hispaanias. Mina ja mu sõbrad broneerisime lendu Hispaaniasse ja ei raisanud ühtegi minutit selle saare külastamiseks. . Sa pead seda ise kontrollima. Loe siit rohkem siit https://www.canaryislandsinfo.co.uk/ten ... ristianos/. lisateabe saamiseks paigutuse kohta.

Lingwell18
Postitused: 3

Kanaari saared 1 ja 2

Lugemata postitus by Lingwell18 »

Tere Sam.

Te ei peaks tegema midagi muud, kui järgima ekraanil kuvatavaid juhiseid. Proovige uuesti installida. Kas te määrasite corect kastid? Kas sa tegid linnukese FSX või äkki FSX aur selle asemel? See oli lihtne installida, kui ma seda tegin. Ma ei pidanud kindlasti midagi hispaania keeles lugema! lol. Proovige lihtsalt uuesti installida ja järgige hoolikalt juhiseid.

Edu.

thaman22
Postitused: 2

Kanaari saared 1 ja 2

Lugemata postitus by thaman22 »

tienes que mirar siempre las carpetas FSX las carpetas que tenga scenery y tekstuur que tiene que estar dentro de canary part1 y canary part 2
aga FSX no te las recoce en el simulador

thaman22
Postitused: 2

Kanaari saared 1 ja 2

Lugemata postitus by thaman22 »

peate alati vaatama kaustu ja installima FSX raamatukogu kaustad, millel on maastik ja tekstuur ning mis peavad asuma kanaariumi osa1 ja kanaariumi osa 2 sees
kuid FSX ei tunne sind simulaatoris

Vasta

Tagasi lehele „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D kuni v3 ”