737 maksimaalset automaatpidurit

Neid on tuhandeid add-ons veebis klassika jaoks FSX ja Prepar3D v1 kuni v3. Asuge startima ükskõik millisest maailma piirkonnast, lennates maailma kõige ikoonilisemate lennukitega 24,000 XNUMX sihtkohta.
Julip
Postitused: 1

Lugemata postitus by Julip »

Tere,
Suurepärane töö 737 max peal, seda armastades. Üks küsimus, kas keegi saaks palun aidata, automaatpidurid ei vabane pärast maandumist enne, kui lennuk on rajal täielikult peatunud ??? Võite vajutada. või rakendage juhtkangi abil pidureid, kuid need ei vabane enne, kui see peatub. Kas selle kohta on kuskilt puudust? Mul on hea failide redigeerimine, kui kellelgi on parandusi? Palun aidake, aitäh juba ette !!!

Dariussssss
Postitused: 163

Lugemata postitus by Dariussssss »

Minu lahendus pole neid enne maandumist üldse sättida. Sama probleem. Ja selle kasutamise ajal olen ilmselt proovinud kõik ja kõik, et need pärast maandumist lahti saaks, kuid oleks ikka sama.

Terviseks

EDIT: Kas kellelgi on lahendust probleemile, kus õhusõiduk tõuseb ninapidi üles stardis ainult 80 sõlme juures?

ElCid
Postitused: 5

Re: 737 Max automaatpidurit

Lugemata postitus by ElCid »

Dariussssss

Nägin just teie postitust. Proovige lifti trimmi. Tundub, et see on täis nina püsti. Avage drosselkonsool, ühe lennukiga üks ikoon ja liigutage trimmi sakki horisontaaljoone ülemisel küljel. Horisontaaljoon on soovitatav stardikoristus täismassiga.

Vasta

Tagasi lehele „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D kuni v3 ”