2D-paneel

Neid on tuhandeid add-ons veebis klassika jaoks FSX ja Prepar3D v1 kuni v3. Asuge startima ükskõik millisest maailma piirkonnast, lennates maailma kõige ikoonilisemate lennukitega 24,000 XNUMX sihtkohta.
miata54
Postitused: 1

2D-paneel

Lugemata postitus by miata54 »

Tere Erik:
Kõigepealt lubage mul vabandada, kui ma häirisin õunakäru teie fantastilise 787 perekonna kohta veebisaidile Bookingim.com postitades, enne kui te seda tegelikult tegite. Ma arvan, et Nel ei olnud minu postitusest häiritud, kuid ta mainis seda. Nagu ma oma postituses mainisin, pole ma kunagi olnud VC suur fänn peamiselt piiratud funktsionaalsuse tõttu. Selles osas on teie riskikapital suurepärane töö. 787-ga saab tegelikult lennata, ilma et peaks sõltuma 2D-paneelist. Kuid ma ei suuda mõelda paremat põhjust 2D-paneeli lisamiseks, kui vaatan Gavin Munro pakkumist, kes tegi teiega koostööd oma imelise GPS-gabariidi lisamisel, kuna tema 787V2 paneel sobib nagu kinnas teie 787-le VC. Teie VC sama üldine paigutus, värv ja funktsioon. Seega soovitan teil temaga uuesti kokku saada ja kaaluda 2D-paneeli addon oma 787 perele.

tänan
Chris

Vasta

Tagasi lehele „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D kuni v3 ”