David Maltby BAC 1–11

Neid on tuhandeid add-ons veebis klassika jaoks FSX ja Prepar3D v1 kuni v3. Asuge startima ükskõik millisest maailma piirkonnast, lennates maailma kõige ikoonilisemate lennukitega 24,000 XNUMX sihtkohta.
hasgül
Postitused: 32

David Maltby BAC 1–11

Lugemata postitus by hasgül »

Tere, vajan abi. Ma tean, et see pole siin koht, kuid ma ei saa seda teha. Ma ei saa lennukit lisada FSX. Proovisin kõike. Ma tahan seda kasutada addon sest see näeb hea välja. lisaks on olemas ka programm, mis teisendab värvimise DDS-iks? Ka selles osas saaksin abi kasutada. Proovisin teha 500 versiooni, kuid ma ei saa ka VC-d lisada. Palun aidake. Aitäh :D

Oniel
Postitused: 17

Re: David Maltby BAC 1.-11

Lugemata postitus by Oniel »

Kuule, kust sa laadisid alla lennuki, mille tahad oma simsi lisada?

hasgül

Oniel kirjutas:
30. september 2020, 06:44
Kuule, kust sa laadisid alla lennuki, mille tahad oma simsi lisada?
Nende veebisaidilt DM flight sim. Neil on ka muud addons nagu DH Comet ja HS Trident, tegi kutt ka a fsx emakeelne plaaster, kuid ma ei suutnud seda välja mõelda. Plaaster on pärit bjoernist. Aitäh

freddielaker2
Postitused: 2

Lugemata postitus by freddielaker2 »

Kui teete sisse fsx peate veenduma, et need on kohandatud FSX versioonid. Mul on neid ja nad töötavad küll, kuid lisafailid tuleb teisaldada õigetesse kataloogidesse. Nad on endiselt parimad ja ma soovin ainult, et Dave saaks MSFS-i jaoks versiooni teha, kuid ta jättis selle kõik juba ammu maha. Otsige üles fsx versioonid, kui te ei leia neid, saan neid jagada, mul on kogu kollektsioon. Kui keegi sellel saidil teab või saab Dave'iga ühendust võtta, võivad nad temalt küsida, kas on õige neid MSFS-i jaoks värskendada, sest lihtsalt lend on ime! lol (mul on seda ka) Oh .... ja sama kehtib kogu tema kollektsiooni kohta, nad töötavad ka sisse FSX

hasgül

freddielaker2 kirjutas:
30. september 2020, 20:23
Kui teete sisse fsx peate veenduma, et need on kohandatud FSX versioonid. Mul on neid ja nad töötavad küll, kuid lisafailid tuleb teisaldada õigetesse kataloogidesse. Nad on endiselt parimad ja ma soovin ainult, et Dave saaks MSFS-i jaoks versiooni teha, kuid ta jättis selle kõik juba ammu maha. Otsige üles fsx versioonid, kui te ei leia neid, saan neid jagada, mul on kogu kollektsioon. Kui keegi sellel saidil teab või saab Dave'iga ühendust võtta, võivad nad temalt küsida, kas on õige neid MSFS-i jaoks värskendada, sest lihtsalt lend on ime! lol (mul on seda ka) Oh .... ja sama kehtib kogu tema kollektsiooni kohta, nad töötavad ka sisse FSX
Aitäh. kas saate jagada oma addons minuga? Ma kasutan Steam Editioni. Mind huvitavad ka teised addons nagu DH komeet või HS Trident. kui see on olemas, saate seda ka minuga jagada. ka ma arvan, et saate Google Drive'ist jagada? ja ütle mulle, kas mul on vaja midagi teha addons. veelkord suur aitäh. :D

hasgül

freddielaker2 kirjutas:
30. september 2020, 20:23
Tere, härra, kirjutan sõnumi juhuks, kui unustasite. kui see on häiriv, palun andke mulle teada. kas saate jagada oma David Maltbyt addons minuga? kui kavatsesite oma jagada FSX Pärismaalane David Maltby addons. Suur tänu härra ja head päeva. :D

Oniel

Hei Hasgül, need addons et teie taotlev. Kui neid saab alla laadida Rikoooo veebisaidilt või kuhu iganes addons saab alla laadida, on parem need alla laadida või kuna te küsite Freddilt addons tal on, ma arvan, et linkide küsimine on parem viis :)

hasgül

Oniel kirjutas:
02. oktoober 2020, kell 15:12
Hei Hasgül, need addons et teie taotlev. Kui neid saab alla laadida Rikoooo veebisaidilt või kuhu iganes addons saab alla laadida, on parem need alla laadida või kuna te küsite Freddilt addons tal on, ma arvan, et linkide küsimine on parem viis :)
FS2004 link on ainult rikoooos. David Maltby veebisaidil on palju faile, millest ma aru ei saanud. Fredi ütleb, et tal on FSX Pärit addons mis on 100% ühilduvad. Ma pole kunagi proovinud rikoooo linke FS2004, kuid täna proovin. kuid lehel on kirjas ainult FS2004. võib-olla töötab, võib-olla mitte. Tänan härra. :D

hasgül

Oniel kirjutas:
02. oktoober 2020, kell 15:12
nende veebisaidil on link http://www.dmflightsim.co.uk aga ma ei saa seadistada. see on plaastri link FSX:https://sites.google.com/site/fsxstuffb ... s/bac-1-11 see on tehtud paremate gabariitide jaoks ja APU on fikseeritud FSX. Vajan seadistamiseks abi. Samuti ei saa ma tekstuure muuta dds-iks. on olemas programm, mis teisendab selle, kuid ma ei saa seda teha. Mul on vaja nende osas abi. Mind huvitavad ka nende HS Trident ja nende DH komeet. Nende seadistamiseks vajan abi. Tänan härra. :D

Oniel

Hei. Mul pole nendes konfiguratsioonides kogemusi, kuid soovitan teil küsida mõnda neist seadistusküsimustest foorumis, mis on seotud selle SIM-kaardiga, mida soovite addons sisse

Vasta

Tagasi lehele „Flight Simulator X (FSX) + Steam Edition & Prepar3D kuni v3 ”