X-Plane aitama

Lennusimulaator Windowsi, macOSi ja Linuxi jaoks. X-Plane 11 on üksikasjalik, realistlik ja moodne simulaator.
Dariussssss
Postitused: 163

X-Plane aitama

Lugemata postitus by Dariussssss »

Kui teil on probleeme, vigu või kui teil on selle kohta küsimusi X-Plane Simulaator, postitage see siia. Rääkige meile ka erinevate probleemide ja vigade parandustest ja lahendustest X-Plane.

jamsta
Postitused: 1

X-Plane aitama

Lugemata postitus by jamsta »

Otsid ükskõik mida x-plane mängud

thimeu

X-Plane aitama

Lugemata postitus by thimeu »

Dariussssss kirjutas:Kui teil on probleeme, vigu või kui vtc orly teile mõned küsimused selle kohta X-Plane Simulaator, postitage see siia. Rääkige meile ka erinevate probleemide ja vigade parandustest ja lahendustest X-Plane.
See on minu esimene kord siin ja tahan lihtsalt öelda, et mul on väga hea meel siin olla ja jagada oma arvamust.
Aitäh!

juan104

X-Plane aitama

Lugemata postitus by juan104 »

Tere. Ostsin X Plane 11 ja proovisin seda installida. 1. ketas ei andnud mingeid probleeme, siis näitas ketas 2 tõrget, seetõttu otsustasin selle desinstallida. Alustasin installimist uuesti ja mingeid probleeme ei olnud, kuni sain kettale 3; desinstallisin selle uuesti ja proovisin korrata eelmist annustamist, kuid seekord ei tuvasta minu sülearvuti ühtegi CD-d, kui ma selle sisse panen.
Olen kindel, et kettaga pole midagi pistmist, kuna olen kasutanud kahte erinevat ketaste komplekti; kasutatud ja uhiuus.
Ma kasutan Windows 7.
Taastasin ka oma süsteemi, kuid kahjuks oli viimane taastamine, millele mul oli juurdepääs, see, mis oli pärast väljaandmist, ka alla laadida; otse x 11 ja mitte midagi.
Kas keegi saab mind aidata?

Vasta

Tagasi leheleX-Plane 11 lennusimulaatorit ”