Õnnelik jänku

Soovitame uut liiget end tutvustada siin. Tutvu üksteist ja jagavad oma huvid.
Vana john
Postitused: 2

Õnnelik jänku

Lugemata postitus by Vana john »

Tere kõigile
Nagu mu kasutajanimi ütleb, olen üle 60i. Minu reaalne maailm lendamise kogemus oli tükk aega tagasi kobaras ja Vickers Varsitys. Alustasin lendu simuleerides mõnda 16-i aastaid tagasi FS-i 100-aastase lennu ja arvutimaailmast pärit arvutiga. Aastate jooksul olen kulutanud tarkvara ja riistvara jaoks varanduse, püüdes igavesti reaalsuse poole. Nüüd on mul Chillblastist pärit keskmise klassi PC. Oculus VR ja orbx-maastik. Minu arvuti osteti juulis 2017 ja sellega tuli kaasa Windows 10. Panin siis FSX Steam sisse. Kõik see on olnud eesmärgiga lennata ühe kindla lennukiga. Douglase DC3. Just Flight Legends of Flight on peaaegu täiuslik, kuna elan Licolnshire'is mitte kaugel RAF Coningsbyst ja Suurbritannia lahingu mälestuslennust ning Dakota ZA947-ist. Olen ka Duxfordi regulaarne külastaja nii päriselus kui ka simingimaailmas. Seal on üks armas vabavara, millel on air-show võimalus, et saaksin lennata lendava linnuse 'Sally B' kõrval. Minu maailmas on kõik hästi, kuid siin tuleb suur pauk. FSX Steam otsustas, et see ei mängi Windows 10-iga kena. Niisiis pidin kuuli hammustama ja ümber lülituma P3D V4. Siit tuleb madalama lennu legendid, mida DC3 ei laadi P3D. Ka vabavara Duxford. Nii et teie C47i leidmine on absoluutne jumalakartus. See on täiuslik, ma peaksin teadma, kuna olen olnud tõelise Dakota pardal. OK, seal pole lõhna. Kuid reaalsusele nii lähedal kui sim pääseb. Minu ainus kriitika, mis ei puuduta nüansse, on lülitite, kütusepumpade ja väljakutsete heli või puudumine. Lendan langevarjuriga ja oleksin seda RAF-värvides soovinud. Järgmisel aastal on reaalses maailmas Daks Normandia kohal, kes langevad langevarjurid Normandia maandumispaikadele. Lendan muidugi sim-versiooni. Samuti loodan Dakotasse reisi saada. Kuid veelkord tänan teid selle fantastilise Dakota eest, mille eest oleksin hea meelega maksnud.

John Caselton (vana John)

Kasutaja avatari
rikoooo
Administraator globaalselt
Postitused: 521
Kontakt:

Õnnelik jänku

Lugemata postitus by rikoooo »

Tere John

Tänan teid kena tutvustuse eest. Meil on hea meel, et saate C47i lennata ilma probleemideta. Tere tulemast foorumisse.

Õnnelik maandumine
Bon vols - õnnelikud lennud

Erik - Admin

Vasta

Tagasi jaotise „Tere tulemast uued liikmed“ juurde