Uus liige

Soovitame uut liiget end tutvustada siin. Tutvu üksteist ja jagavad oma huvid.
lolitaprincessa
Postitused: 14

Uus liige

Lugemata postitus by lolitaprincessa »

Tere
Kunagine Prantsuse rivieral elav Air France'i juht, tegin saiteki instrumentidega komplekteeritud kokpiti. Uue FS2020-ga ei saa ma seda kasutada ja logitech ei anna futuuri draiverite kohta mingit teavet. Tahaksin teada ekspertide arvamust. Olen kindel, et me ootame palju lahendust

junglejim
Postitused: 2

Uus liige

Lugemata postitus by junglejim »

Nagu kõigi uute ja minu arvates välja antud viiside kiirendamiseks, võtab see ka mõnda aega, olen kindel, et enamik ettevõtteid värskendab draivereid paljude erinevate asjade jaoks. Eriti see sims.
Nagu kõigi uute asjade puhul, olen ka mina kindel, et inimesed töötavad lennujuhtide draiverite kallal väga palju. Ise juhin väga erinevaid Saiteki lennukisüsteeme, Cougeri MFD / PFD paneele koos Logitechs X52 lennujuhtimissüsteemiga. Kõigil neil on praegu uue 2020. aasta simmi jaoks "EI" draiverid. See, millega ma saan koos elada, millega ma ei saa elada, on Sim Connect (selle puudumine) ja FSUIPC või
mis iganes nad otsustavad seda nimetada, mis on üks peamisi põhjuseid, miks ma EI OLE seda uut simmi ostnud. Olen kindel, et nad teevad selle nimel kõvasti tööd, kuid minu arvates oleks see pidanud olema tehtud ja pakendatud juba ammu enne selle avaldamist. Tugevalt üle 300 piloodi majutava VA organisatsiooni omaniku / presidendina kuulen juba praegu palju kaebusi juhtkangi juhtide ja juhtkardijuhtide kohta ning tavapäraseid kaebusi ACARSi lennujälgimissüsteemi kohta, mis 2020. aastaks on olematu. ja seda veel väga kaua. Olen kuulnud, et paljude hilisemate lennujuhtimismudelite jaoks on tulemas palju uusi draivereid. See peaks minu teada olema lähitulevikus. Ma tean ka, et Thrustmaster vabastab alates 1. septembrist või umbes sellel kuupäeval tonni draivereid. Loodetavasti aitab see Logitechi osas, et see ettevõte on viimase aasta jooksul drastiliselt muutunud. Pole kindel, mis nendega nüüd toimub. Head õnne ja võib Jumal kiirendada teie draivereid, härra!
Jim

Vasta

Tagasi jaotise „Tere tulemast uued liikmed“ juurde