kohutavad allalaadimiskiirused

Mõned tagasiside ja sisendi jagada?
Ära ole häbelik ja tilk meile teadmiseks. Me tahame kuulda ja püüdma muuta meie veebilehte paremaks ja kasutajasõbralikumaks meie külalised ja liikmed jms.
sylvantino
Postitused: 3

Lugemata postitus by sylvantino »

Olen 6 kuu kuulutusel, kuid ma ei saa sellel saidil allalaadimiskiirust 1300KB / sec allalaadida, olenemata sellest, milline on see allalaadimine, see on ainus ala, millel mul on probleeme. Kas keegi võiks neid kiirusi uurida, palun?

Kasutaja avatari
rikoooo
Administraator globaalselt
Postitused: 521
Kontakt:

Lugemata postitus by rikoooo »

Tere Sylvantino,

Täna pannes meie serverisse rohkem ribalaiust, palun proovige uuesti kohe.

Muide, esmaspäeval olen kohtumisel andmekeskuses olnud meie serverite hostimine, palun veelgi rohkem ribalaiust, nii et tipptasemel saaksime ikkagi teenida suurt kiirust.

Aitäh

Erik
Bon vols - õnnelikud lennud

Erik - Admin

Gh0stRider203
Postitused: 213

Lugemata postitus by Gh0stRider203 »

Ma kirjutan kasutajaks, mitte moderaatoriks, kuid mul pole kunagi olnud probleeme Rikoooo allalaadimiskiirustega.

StonewallUSMC
Postitused: 18

Lugemata postitus by StonewallUSMC »

läks kaelakotti, see võttis ainult 26 tundi ja avas tühja faili, läks teist korda 12hrs 45 minutit tühja faili, siis läks ja tegi ainsa, mis töötas ja siis oli looja märkus installimise kohta umbes administraatori install, selgitamiseks, tavaliselt kui viidatakse manuaalsele installile toote kasutamiseks menüüst ja õigustest või klõpsamise ja käivitamise ajal, siis on segadus selles, sellel pole failiga mingit pistmist, peate käivitama MS-lennusimulaator administraatori režiimis paremklõpsuga ja siis toode laaditakse. Kui ei tehta teisiti, põhjustab see korduvaid jooksevusi või ekraani külmumist. Tegin uurimist, miks oli kunagi käsurida programmi kasutamiseks administraatorit kasutada. Tuhandetest lennukile lisatud lisadest on see ainus, mis kontrollis minu CFD-d. faili, ma läksin sisse ja nägin mitut kirjet. Selles konfiguratsioonis on oht ka ja kui esineb tõrge, võib see Windowsi programmi rikkuda. Kui teete allalaadimise, varundage fail oma failist cfg enne installimist. Faili asukoht on sellisena% APPDATA% MICROSOFT /FSX. ALLAADETUD AIROLAAN ON SEE MUDELI JA TÜÜBI KÕNE PARIMAT IVE, MIDA KÜMME AASTAT TÄPSUSTATAKSE, LENNUSTAVUS on TÄIELIK, VÕIB TÄIELIKULT KOKKU KASUTADA, MIS KASUTATAKSE JÄTKAKE JÄRGMISEKS, KUI VAJAL ÜKSKÕIGE VAJALIKUD. ja lennata, aga kõik õnnestub ikkagi. Yoy ei saa teid enam petta, kui mõistate, et kõik, mida peate tegema, on klõpsata administraatorina käivitamiseks administraatoril ja bling. Peale selle ja muul viisil proovimine on raske aeg asjaga eriti tegeleda, kui olete 24 tundi tühja allalaadimist oodanud. Ikka parim sait, millel on parim lisandriba.

200k
Postitused: 1

Lugemata postitus by 200k »

jumal

StonewallUSMC
Postitused: 18

Lugemata postitus by StonewallUSMC »

peate minema oma arvutimenüüsse Interneti kaudu ja muutma oma kodulehe rikoooo aadressiks, kui see juhtub, et fail on ees, ja kontrollima oma Interneti-sätteid, kui te ei kasuta PPOE-d (peate Interneti-sisenemiseks kasutama parooli) muutke see teiseks suvandiks. Üks peamisi arvutiprobleeme on see, et see suunatakse Internetti vale portaali kaudu, ma kasutan kohalikku internetti mõnikord Kesk-Atlandi piirkonna idarannikul ja mõnikord on see aeglane tänu allalaaditavate failide arvule. töödeldakse serverite poolt. Kontrollige ka oma kella, kui teie USA-s on tõenäosus allalaadimiseks, kui kõik Euroopas on oma päeva tippajal. Püüa nad oma hilisõhtul kinni. Vaadake neid sätteid ja kui soovite oma arvutit kiirendada rohkem kui 200% sisse logimisel, kui näen, et see halvasti ütleb teile, mida teha.

Vasta

Tagasi jaotisse „Soovituskast”