FS 2020

Microsoft Flight Simulator 2020 (MSFS 2020) شبیه ساز پرواز نسل بعدی و جانشین افسانه ای مایکروسافت است FSX.
ehendrix

FS 2020

پست خوانده نشده by ehendrix »

سلام بر علاقه مندان به FS ،
من ظاهرا از سال 2017 عضو این کشور شده ام. من یک ایمیل دریافت کردم این واقعیت را به من یادآوری کرد. من نبوده ام FSXاز آنجا که من مجبور به پرداخت برای FSX "از نو"وقتی به سیستم عامل Steam رفت. چه ناامیدکننده ای. حتی اگر من برنامه را دوست دارم ، اما هرگز واقعاً برای من مناسب نبود و به نوعی کنار جاده بود.
با بیرون آمدن FS2020 جدید ، من فکر کردم می خواهم وارد آن شوم و ببینم آیا اتفاق جدیدی در اینجا رخ داده است یا خیر.
چند تا سؤال دارم.
آیا همه در مورد FS جدید هیجان زده هستند؟ فکر نمیکنم تا کریسمس بگیرم
آیا می دانیم جریان فعلی را داشته باشیم یا خیر FSX هواپیما هنوز روی نسخه جدید کار خواهد کرد؟
آیا برنامه هایی برای تبدیل وجود دارد؟ کاش برنامه ای برای اجرای آنها وجود داشت تا آنها را تبدیل کند؟ جالب نیست
منتظر دیدن همه شما در آسمان سایبر هستم.

پرواز مبارک!
ehendrix

نیتریک

FS 2020

پست خوانده نشده by نیتریک »

من شک دارم هواپیماهای فعلی کار کنند. همانطور که فهمیدم FS2020 دارای پارامترهای بیشتری برای در نظر گرفتن پرواز هواپیما است.

من فکر می کنم این نیز کمی احمقانه خواهد بود. برخی از جالب و سرگرم کننده برای پرواز نرم افزار رایگان وجود دارد add-ons اما بیایید با آن روبرو شویم ، با توجه به پیشرفت شگفت انگیزی که در چگونگی تکامل مناظر و هوا در MS2020 حاصل شده است ، بیشتر آزادراه های فعلی کمی پراهمیت به نظر می رسند. به هیچ وجه نمی خواهم بیشتر نرم افزارهای فعلی فعلی را کسل کننده و ساده ارزیابی کنم. من فقط فکر می کنم اگر سازگار باشند ، خنده دار به نظر می رسد.

امیدوارم چیزهایی مانند Air Hauler 2 و SPAD Next به زودی سازگار شوند (و بدون اینکه مجبور به پرداخت مجدد قیمت کامل شوند) SPad Next ارزان نمی آید ، اما جهنمی از یک برنامه است.

من مشتاقانه منتظر آن هستم ، اگرچه در مورد مشخصات مورد نیاز نگرانی های جدی دارم. با توجه به این ، رایانه شخصی من از مشخصات فوق ، اما کمی تحت مشخصات ایده آل است. این به سادگی به نظر می رسد راه خوب برای آن است که فقط در زیر تنظیمات حداکثر اجرا شود. دلیل آن این است که واقعاً بتوانیم از کارهایی که در آن قرار داده ایم لذت ببریم ، شاید شخصی بخواهد که حداقل 1 نقطه را در تنظیمات حداکثر تنظیم کند. ؛-)

جیمز بیل

FS 2020

پست خوانده نشده by جیمز بیل »

HI بچه ها بله این را برای دیدن همه گزارشات مربوط به آزمایش کنندگان بتا خارج از کشور در استرالیا بله. همانطور که به نظر می رسد برای Xbox ساخته شده است ، برای کاربران کامپیوتر کار زیادی لازم است ، و به نظر می رسد که خیلی زود برای پروازهای هواپیما منتشر شده است دو هواپیمای باگ بسیار غیر واقعی پرواز هواپیماهای بزرگتر دارای مشکلات پرواز هستند ، دنیای سیم پرواز باقی مانده است تا آنجا که add-on نگران هستند .
با عرض پوزش اما این واقعیت است! ما فقط منتظر خواهیم ماند و خواهیم دید که طی چند ماه آینده چه اتفاقی می افتد. این فقط یک دیدگاه شخصی است>
متشکرم

flightsimboy69

FS 2020

پست خوانده نشده by flightsimboy69 »

نه فقط XBox ، FS2020 در رایانه نیز کار می کند. من FS2020 را در رایانه شخصی خود نصب کرده ام ، اندازه پرونده 90 گیگابایت در رایانه نصب شده و مناظر مربوط به نقشه های بینگ است که دارای اندازه پرونده 2 پیکابایت است و از اینترنت منتقل می شود تا در سراسر جهان پرواز کند. واقعاً خارق العاده است که وقتی بالای سر خانه خود پرواز می کنم ، خانه خودم را ببینم ، بله ، دیدن این ساختمان ها ، جنگل ها ، ماشین ها و غیره و همچنین آب و هوای واقعی بسیار واقع بینانه است. 3 تفاوت FS2020 وجود دارد و من Microsoft Flight Simulator: Premium Deluxe را توصیه می کنم. قیمت در مقایسه با پروازهای دیگر با مناظر با جزئیات کم زیاد نیست. B)

مطمئن باشید که شما دارای رایانه های شخصی هستید که توصیه می شود از FS2020 استفاده کنید یا در رایانه به دلیل نرخ فریم داغ می شود و وضوح تصویر در FS2020 بسیار زیاد است.

با احترام ینس ایریک ، نروژ

نیتریک

FS 2020

پست خوانده نشده by نیتریک »

ق،

این چیزی است که لازم بود بدانم. بنابراین مناظر بیشتر از Bingmaps گرفته شده است. بنابراین اتصال inet خوب همیشه مورد نیاز است؟
داده ها هنگام پرواز چه استفاده می کنند؟

من Premium Delux را آماده نصب دارم. فقط باید منتظر بمانم تا کارهای بازسازی من تمام شود و بتوانم دوباره به فضای مجازی برگردم.
من از قد زیاد نگران نیستم. میز کابین خلبان جدید من / منزل (wifey در حال حاضر در مورد برنامه های کابین خلبان خانگی نیست) تهویه مطبوع خواهد بود و سیستم های من همیشه به درستی آب خنک می شوند.

flightsimboy69

FS 2020

پست خوانده نشده by flightsimboy69 »

ازت: "این چیزی است که لازم بود بدانم. بنابراین مناظر بیشتر از Bingmaps گرفته شده است. بنابراین اتصال inet خوب همیشه مورد نیاز است؟
داده ها هنگام پرواز چه استفاده می کنند؟
"

هنگام پرواز در هر نقطه از جهان ، اینترنت باید به طور كامل متصل شود زیرا مناظر Bingmaps و آب و هوای واقعی Metar مربوط به اینترنت است. به علاوه شما برای رفع اشکالات و مشکلات موجود در FS2020 از بروزرسانی جدید مایکروسافت دریافت می کنید.

من مطمئن نیستم که داده ها هنگام پرواز از چه چیزی استفاده می کنند زیرا من تازه وارد FS2020 هستم. (من از fS 95 تاکنون آخرین پرواز FS 2020 بوده ام و علاوه بر این Prepar 3D و X-plane).

jopidioot

FS 2020

پست خوانده نشده by jopidioot »

من تستر آلفا برای FS2020 بودم.
طرفداران:
1) مناظر خارق العاده. با در نظر گرفتن بهترین از همه شبیه سازها.
2) فرودگاه و هواپیماهای پیش فرض عالی هستند.
منفی:
1) ATC یک درام است
2) اکنون و دوباره CTD (خرابی به دسک تاپ)
3) FSX or P3D هواپیما کار نخواهد کرد یک برنامه تبدیل عالی خواهد بود.
انتظار می رود که مشکلات از طریق به روزرسانی های آینده حل شود. همچنین واقعیت مجازی هنوز پشتیبانی نمی شود. من گرانترین بسته را جمع می کنم و فقط از FS2020 استفاده می کنم. پرواز VFR قابل مقایسه نیست
شما به یک اتصال سریع اینترنت نیاز دارید ، زیرا با داده های یک سرور در مکان دیگری پرواز می کنید.
با احترام ، ایف کلااسن

SMOKE @ STORM

پاسخ: FS 2020

پست خوانده نشده by SMOKE @ STORM »

من درد تو را احساس میکنم.
من شبیه ساز پرواز را ده ها سال پیش با استفاده از پاور HP آغاز کردم که با توان 40 مگاهرتز کار می کرد. آره ، مکید این به نوعی تماشای آنها بود هرچند TECHNOLOGY و توانایی من در به دست آوردن رایانه های بهتر وجود دارد.
من داشتم FSX از طریق سه کامپیوتر و در نهایت دوباره خرید آن را در Steam انجام داد. (این برای من خوب بود وقتی که من بسیار بهتر خرید کردم و مجبور به خرید دوباره آن نبودم.)
وقتی بیرون اومد خریدمش > وحشتناک و غیرقابل توصیف بود.) بازپرداخت کردم.
آنها (MS) به روزرسانی کردند بنابراین من فکر کردم که دوباره آن را آزمایش می کنم. اکنون در ULTRA Graphics فوق العاده کار می کند.
نمی توانم بگویم هواپیماهایی که آنها در حال حاضر می دهند را دوست دارم اما هنوز معتقدم که امکان انجام بسیاری از هواپیماها فقط چند ماه یا چند سال است.
آرزوی بهترین ها برای شما،
-علامت

جیمز بیل

پاسخ: FS 2020

پست خوانده نشده by جیمز بیل »

Thanks Guys.
All your comments a true and i also wish those that buy it have agood flight sim experence.and thankls for the imput.
Cheers Jim'Biggles"

ارسال پاسخ

بازگشت به “Flight Simulator 2020 (MSFS 2020)”