جت آبی ایرباس A-320 مگا پک. همه ناگهان .....

لاکهید مارتین به ما پیشنهاد می کند Prepar3D v4 و v5 اکنون برای سیستمهای 64 بیتی و سازگار با VR بومی هستند. Prepar3D کاربران را درگیر آموزش های همهجانبه از طریق محیط های واقع بینانه می کند. ایده آل برای دستورالعمل های تجاری ، دانشگاهی ، حرفه ای یا نظامی.
spilok

پست خوانده نشده by spilok »

من چند ماه است که از هواپیماهای Jet Blue A-320 Mega Pak در v4 لذت می برم. همه یک شخص بی نظیر ، من نمی توانم سرعت هر کدام از 320 ها را به سرعت بلند تر برسانم. آنها کند هستند ، مانند لاک پشت ها حرکت می کنند و به نظر نمی رسد چیزی که من سعی کرده ام باعث شود آنها مانند گذشته حرکت کنند. چه چیزی ممکن بود تغییر کند؟ من آنها را حذف نصب و نصب مجدد کرده ام ، اما آنها همان عملکرد را دارند.  
چه چیزی می توانم بررسی کنم تا ببینم چه چیزی باعث شده است که این کندی برای همه هواپیماهای موجود در این بسته رخ دهد؟ من آنها را از Rickooo بارگیری کردم که به آنها اطمینان می دهد P3dv4 تأیید شد.

استن

spilok

پست خوانده نشده by spilok »

بیخیال.

من آن را کشف کردم. به نظر می رسد جوی استیک من از زمان نصب مجدد به درستی کالیبراسیون نشده است. من calcalled، سپس به کالیبراسیون پیش فرض تنظیم شده است. دوباره کالیبراسیون شده و تمام قدرت من هم اکنون به عقب بازگشته است. به نظر می رسد کالیبراسیون دریچه گاز پیچ خورده است.
با تشکر برای خواندن.
استن

تصميم گرفته شده

ارسال پاسخ

برگشت به "Prepar3D v4 و v5 (64 بیت) "