جزایر قناری در P3Dv4.2

لاکهید مارتین به ما پیشنهاد می کند Prepar3D v4 و v5 اکنون برای سیستمهای 64 بیتی و سازگار با VR بومی هستند. Prepar3D کاربران را درگیر آموزش های همهجانبه از طریق محیط های واقع بینانه می کند. ایده آل برای دستورالعمل های تجاری ، دانشگاهی ، حرفه ای یا نظامی.
Seat7A

جزایر قناری در P3Dv4.2

پست خوانده نشده by Seat7A »

Hi
من نمی توانم مناظر عکس را برای کار درآورم P3Dنسخه 4.2 من نصب خودکار کردم آیا کسی در اینجا می داند که آیا در نسخه 4.2 کار می کند. اگر من از عکس عکس جدا شده و از حالت پیش فرض استفاده کنم ، در مناظر تفاوتی وجود ندارد P3D منظره.

/ توماس

آواتار کاربر
rikoooo
مدیر جهانی
محل: سوئیس
تماس:

جزایر قناری در P3Dv4.2

پست خوانده نشده by rikoooo »

سلام توماس

آیا مناظر در کتابخانه مناظر نمایش داده می شود P3D v4؟ این مهمترین است.

فرود های شاد
vol vols - پروازهای مبارک

اریک - محیط مدیریت

DRCW

جزایر قناری در P3Dv4.2

پست خوانده نشده by DRCW »

اگر بدتر بدتر شود. نصب دستی انجام دهید یک پوشه از طریق اسناد ایجاد کنید و نام آن را بگذارید " جزایر قناری "پوشه را روی دسک تاپ خود قرار دهید. نصب دستی را انتخاب کرده و پوشه ای را که ایجاد کرده اید به عنوان مکان بارگیری انتخاب کنید. پس از بارگیری پوشه ، آن پوشه را کپی و قرار دهید P3D v4 Add-ons پوشه واقع در پوشه اسناد شما. شروع کنید P3D برنامه V4. فشار دهید دگرساز کلید برای بالا بردن نوار منو. انتخاب کنید جهان / کتابخانه مناظر / و سپس اضافه کردن منطقه... ، اکنون پوشه واقع در اسناد را انتخاب کنید ... سپس فعال کنید. این باید منظره را فعال کند. مردمی در لاکهید قرار گرفتند P3D v4 Add-ons پوشه را در پوشه اسناد خود قرار دهید زیرا باید برنامه را بارگیری مجدد کنید ... تمام مناظر خود add-onهنوز هم آنجا خواهد بود به این ترتیب دیگر لازم نیست تمام مناظر خود را از ابتدا بارگیری کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مجدداً فایلها را فعال کنید.

وظیفه

جزایر قناری در P3Dv4.2

پست خوانده نشده by وظیفه »

سلام. من نصب دستی کردم P3dV4.2 و آن را کاملا ادامه داد ... به نظر می رسد بسیار بسیار خوب است

ارسال پاسخ

برگشت به "Prepar3D v4 و v5 (64 بیت) "