CL215 جدید کاملا کار نمی کند

لاکهید مارتین به ما پیشنهاد می کند Prepar3D v4 و v5 اکنون برای سیستمهای 64 بیتی و سازگار با VR بومی هستند. Prepar3D کاربران را درگیر آموزش های همهجانبه از طریق محیط های واقع بینانه می کند. ایده آل برای دستورالعمل های تجاری ، دانشگاهی ، حرفه ای یا نظامی.
Dragnhorn

پست خوانده نشده by Dragnhorn »

سلام به همه،
من عاشق این هواپیما هستم و آن را اینجا در Rikoooo پیدا کردم. به نظر می رسد ، به نظر می رسد ، پرواز عالی است اما من نمی توانم فلپ ها را بدست آورم. تمام سطوح کنترل دیگر خوب نیستند. من گزینه های Controller را بررسی کرده ام و Gear را روی G. تنظیم کرده ام. این برای همه هواپیماهای دیگر به جز CL215 کار می کند. شخص دیگری این مسئله را تجربه می کند یا برطرف می شود؟

با تشکر

بابایور

پست خوانده نشده by بابایور »

من CL215 دارم که اجرا می شود P3Dv4.2 بدون هیچ مشکلی. مطمئن نیستید که چه بگویید به جز احتمالاً آن را به طور کامل حذف کنید ، یک نسخه تازه بارگیری کنید و دوباره نصب کنید
موفق باشید، یک هواپیمای gre4at برای پرواز است.

شاقول

Dragnhorn

پست خوانده نشده by Dragnhorn »

با تشکر از باب ، خوب است بدانید که کار درستی ندارد. مطمئن نیستید که چرا فلپ و دنده کار نمی کنند. وقتی بار اول بارش کردم دنده پایین بود. پیاده شد اما نتوانست آنها را بالا ببرد. اگر به هواپیمای دیگری سوئیچ کنم و دنده را بالا ببرم می توانم دوباره به CL215 برگردم و دنده آن نیز بالا می رود. اما ، البته اکنون نمی توانم آنها را پایین بیاورم. من قبلاً نصب و نصب مجدد را انجام داده ام اما دوباره امتحان می کنم!

بابایور

پست خوانده نشده by بابایور »

از خواندن انجمن ها، نظر بسیاری در مورد فایل هایی که از rikoooo کار نمی کنند، زیاد شده است.
من از سایت دیگری بارگیری کردم. شاید اگر هنوز مشکلی دارید ، یک بارگیری جایگزین را امتحان کنید.

به سلامتی

آواتار کاربر
rikoooo
مدیر جهانی
محل: سوئیس
تماس:

پست خوانده نشده by rikoooo »

سلام،

فایل های Rikoooo به طور دقیق همانند سایر وب سایت ها هستند، تنها تفاوت این است که نصب خودکار فایل ها را به طور خودکار در پوشه های راست انتقال می دهد. بدون نیاز به دانلود در جای دیگر.

Freeware کامل نیست و طبیعی است که برخی از مسائل را داشته باشد، اگر چه، بسیاری از مسائل در Readme.txt یا کتابچه راهنمای کاربر توضیح داده می شود که اکثر مردم به خواندن آن اهمیت نمی دهند، در اینجا مشکل واقعی است.

پروازهای مبارک
vol vols - پروازهای مبارک

اریک - محیط مدیریت

ارسال پاسخ

برگشت به "Prepar3D v4 و v5 (64 بیت) "