دانلود و نصب 737 کلاسیک

لاکهید مارتین به ما پیشنهاد می کند Prepar3D v4 و v5 اکنون برای سیستمهای 64 بیتی و سازگار با VR بومی هستند. Prepar3D کاربران را درگیر آموزش های همهجانبه از طریق محیط های واقع بینانه می کند. ایده آل برای دستورالعمل های تجاری ، دانشگاهی ، حرفه ای یا نظامی.
jopidioot

دانلود و نصب 737 کلاسیک

پست خوانده نشده by jopidioot »

پس از دانلود و نصب، رادیو ایستا گم شده است. (فقط یک جعبه سیاه). من این انجمن را بررسی کرده ام و پیشنهادات را امتحان کرده ام، همچنین برنامه کوچک اصلاحاتی که ذکر شد، اما هنوز هیچ نتیجه ای ندارد. من همچنین دوباره دانلود کردم و دوباره نصب کردم اما موفق نشدم. هواپیما خوب کار می کند ولی هیچ رادیو ندارد
آیا امکان دانلود درست نیست، پس بعد از نصب، کار می کند؟
قبلا گزارش داده بود اما پاسخ / واکنش نداشت.

امیدوارم اکنون آن را دریافت کنید.

با احترام، Eef.

آواتار کاربر
rikoooo
مدیر جهانی
محل: سوئیس
تماس:

دانلود و نصب 737 کلاسیک

پست خوانده نشده by rikoooo »

سلام Eef

از پیام شما متشکرم

من این بسته را به روز کردم لطفا آخرین نسخه این را بارگیری کنید add-on، یا اگر می خواهید توسط خودتان اصلاح رادیو را انجام دهید ، به راحتی پرونده 737-400.dll را از پوشه "صفحه" بوئینگ 737 کلاسیک حذف کنید ، کلبه رادیو دوباره نشان داده می شود.

پرواز مبارک
vol vols - پروازهای مبارک

اریک - محیط مدیریت

Wayela

737 کلاسیک - تصادف کننده P3Dv4

پست خوانده نشده by Wayela »

سلام Rikoo
برای اولین بار به لطف بزرگی برای شما عزیزان برای کار سخت و بسته های خیره کننده برای شما P3Dv4 من جهش بزرگی انجام دادم FSX به P3D در پایان سال گذشته، و شما بچه ها بخش بزرگی از استفاده من از FS جدید بوده است.
خوشبختانه بسته شما را دانلود کرد - Boeing 737 Classic Multi Livery Pack FSX & P3D - و در ابتدا، همه چیز با هیچ مشکلی کار کرد. با این حال، برای چند هفته گذشته، هر بار، در حالی که در P3D، من یکی از B737s کلاسیک را بارگذاری می کنم، P3DV4 فقط بسته می شود ، تقریباً 10 ثانیه بعد از اینکه هواپیما بارگیری شد و روی صفحه ظاهر شد ............... در حالی که من هنوز بارگیری هواپیماهای دیگر و مناظر زمینی ORBX هواپیماهای دیگر ، هنوز هم بارگیری نمی کنم. درک آنچه تغییر کرده است. نسخه جدید شما را از بسته دوباره بارگیری کردم ............. اما هنوز هم با تمام هواپیماهای 737 مشکل دارم.

آیا پیشنهاداتی وجود دارد که می توانید به من کمک کنید؟ عذر خواهی برای سوال طولانی مدت ....... :-)

صادقانه
وین

Wayela

737 کلاسیک - تصادف کننده P3Dv4

پست خوانده نشده by Wayela »

سلام Rikoo
برای اولین بار به لطف بزرگی برای شما عزیزان برای کار سخت و بسته های خیره کننده برای شما P3Dv4 من جهش بزرگی انجام دادم FSX به P3D در پایان سال گذشته، و شما بچه ها بخش بزرگی از استفاده من از FS جدید بوده است.
خوشبختانه بسته شما را دانلود کرد - Boeing 737 Classic Multi Livery Pack FSX & P3D - و در ابتدا، همه چیز با هیچ مشکلی کار کرد. با این حال، برای چند هفته گذشته، هر بار، در حالی که در P3D، من یکی از B737s کلاسیک را بارگذاری می کنم، P3DV4 فقط بسته می شود ، تقریباً 10 ثانیه بعد از اینکه هواپیما بارگیری شد و روی صفحه ظاهر شد ............... در حالی که من هنوز بارگیری هواپیماهای دیگر و مناظر زمینی ORBX هواپیماهای دیگر ، هنوز هم بارگیری نمی کنم. درک آنچه تغییر کرده است. نسخه جدید شما را از بسته دوباره بارگیری کردم ............. اما هنوز هم با تمام هواپیماهای 737 مشکل دارم.

آیا پیشنهاداتی وجود دارد که می توانید به من کمک کنید؟ عذر خواهی برای سوال طولانی مدت ....... :-)

صادقانه
وین

ارسال پاسخ

برگشت به "Prepar3D v4 و v5 (64 بیت) "