نمیتونم برم

لاکهید مارتین به ما پیشنهاد می کند Prepar3D v4 و v5 اکنون برای سیستمهای 64 بیتی و سازگار با VR بومی هستند. Prepar3D کاربران را درگیر آموزش های همهجانبه از طریق محیط های واقع بینانه می کند. ایده آل برای دستورالعمل های تجاری ، دانشگاهی ، حرفه ای یا نظامی.
SkipperLP

نمیتونم برم

پست خوانده نشده by SkipperLP »

سلام بچه ها

بنابراین در من P3D v3 من تعدادی هواپیما و مناظر نصب کرده ام.
Scenery ها کاملا کار می کنند، اما تمام هواپیماهای من نصب شده تا کنون به درستی کار نمی کنند.

من نمی توانم عقب نشینی کنم ... یا زمانی که من را می گیرم، فقط مایل بعد از باند فرودگاه.
من سعی کردم حساسیت خود را روی حداکثر تنظیم کنم و "نزدیک به صفر چیز" (گریه کن مطمئن نیستم اسمش چیست) را به حداقل برسانم. و حداکثر ... هیچ چیز تغییر نکرده است.
در هوا کنترل ها همسایه (یا واقعا سخت) کار می کنند.
فقط روی زمینی استرانز کاملا کار می کند.

با هواپیماهای پیش نصب شده از Prepar3d همه چیز خوب است

هرکدام یک نفر؟
تشکر برای کمک به :)

SkipperLP

نمیتونم برم

پست خوانده نشده by SkipperLP »

به روزرسانی: متوجه شدم که جوی استیک من برای این هواپیماها بسیار اشتباه درجه بندی شده است. "Null Zone" را روی 1 تنظیم کنید و بهتر شود.
جوی استیک من حتی در منطقه Null 1 به محور کامل پایان نمی رسد.
با صفحه کلید من همه چیز کار می کند

gaztop

نمیتونم برم

پست خوانده نشده by gaztop »

حداکثر وزن هواپیما را خالی کنید. سپس سعی کنید با حداقل فلپ ها بردارید.
اگر از زمین خارج شدید، مسئله وزن بود.

جک ریدرن

نمیتونم برم

پست خوانده نشده by جک ریدرن »

1) در نوار جستجوی ویندوز 10، کنترل کننده را تایپ کنید. بر روی گزینه تنظیم USB Controllers بازی کلیک کنید. شما همچنین می توانید این گزینه را در پنل کنترل ویندوز خود در زیر منوی دستگاه ها و چاپگر پیدا کنید.
2) اگر شما کنترل یا جوی استیک ذکر شده است، روی آن کلیک کنید، سپس روی Properties کلیک کنید. در خواص، روی برگه تنظیمات کلیک کنید. روی دکمه کالیبره کلیک کنید. دستورالعمل ها را برای تنظیم دستگاه خود دنبال کنید.
3) شبیه ساز پرواز خود را باز کنید. به منوی گزینه های خود بروید به Assignments محور خود بروید. محور X خود را به محور ایلرون اختصاص دهید. محور Y خود را به محور آسانسور اختصاص دهید. اطمینان حاصل کنید که جعبه را چک کنید تا آن را معکوس کنید، به طوری که کشیدن پشت روی چوب، زمین (بینی) هواپیما را افزایش می دهد. چرخ های خود را به هر دکمه یا وسیله دیگری که می خواهید برای چرخ های جلو استفاده کنید، اختصاص دهید.
4) به منوی کالیبراسیون بروید. اطمینان حاصل کنید که حالت پرواز به حالت عادی تنظیم شده است. آنها را پیش فرض بازنشانی کنید. پس از تلاش برای پرواز در هواپیما، این مقادیر را در صورت نیاز تنظیم کنید.
5) به عنوان Gastop ذکر شده، بروید به منوی سوخت و بارگیری و اطمینان حاصل کنید که شما حمل بیش از حد سوخت و یا بار.
6) قبل از برداشتن، بهتر است یک چک لیست برای هواپیما را دنبال کنید. اگر یکی را ندارید، یک گوگل داشته باشید و آن را دنبال کنید.
7) اگر شما موفق به گرفتن، اما پیدا کردن خود را به طور قابل توجهی کشیدن بر روی چوب به نگه داشتن بینی، شما باید کلید برای ترخیص آسانسور (پایین) و ترخیص آسانسور (بالا) اختصاص دهید. اطمینان حاصل کنید که تکرار در حداکثر، بنابراین شما فقط می توانید دکمه را برای ترتیب نگه دارید.

Luciad10

نمیتونم برم

پست خوانده نشده by Luciad10 »

SkipperLP نوشت:به روزرسانی: متوجه شدم که جوی استیک من برای این هواپیماها بسیار اشتباه درجه بندی شده است TNS mutuelles. "Null Zone" را روی 1 تنظیم کنید و بهتر شود.
جوی استیک من حتی در منطقه Null 1 به محور کامل پایان نمی رسد.
با صفحه کلید من همه چیز کار می کند
اما اگر جوی استیک برای دستکاری های مختلفی که می شناسید مناسب نیست، می توانید جی سیتی را انتخاب کنید.

ارسال پاسخ

برگشت به "Prepar3D v4 و v5 (64 بیت) "