سوئیچ سوئیچ خانواده A320

لاکهید مارتین به ما پیشنهاد می کند Prepar3D v4 و v5 اکنون برای سیستمهای 64 بیتی و سازگار با VR بومی هستند. Prepar3D کاربران را درگیر آموزش های همهجانبه از طریق محیط های واقع بینانه می کند. ایده آل برای دستورالعمل های تجاری ، دانشگاهی ، حرفه ای یا نظامی.
3201907

سوئیچ سوئیچ خانواده A320

پست خوانده نشده by 3201907 »

سلام!

من برای بارگیری از خانواده A320 استفاده کردم FSX برای گذشته ، تقریباً دو سال بدون شماره

من اخیراً به روزرسانی کرده ام P3D v4.3 و در حالی که هواپیما بارگیری می شود ، "کلید جرقه زنی" به هیچ وجه روشن نخواهد شد. بنابراین ، من نمی توانم موتورها را روشن کنم.

هر گونه اطلاعات در مورد این یا کمک؟

متشکرم!

آواتار کاربر
rikoooo
مدیر جهانی
محل: سوئیس
تماس:

سوئیچ سوئیچ خانواده A320

پست خوانده نشده by rikoooo »

سلام،

من فقط یک تست را انجام داده ام و همه چیز خوب بود ، با این حال من به جای کابین خلبان مجازی از سوئیچ جرقه زنی از پنل 2D استفاده کردم ، مثل من امتحان کنید و مسئله شما باید برطرف شود. CTRL + E نیز این ترفند را انجام خواهد داد

پرواز مبارک
vol vols - پروازهای مبارک

اریک - محیط مدیریت

3201907

سوئیچ سوئیچ خانواده A320

پست خوانده نشده by 3201907 »

اریک

امشب یا فردا آن را امتحان خواهم کرد. من هرگز در مورد استفاده از پنل 2D فکر نمی کردم. من هاها را فراموش کردم

من سوئیچ را با یک کلیک ساده روی کلید "I" روی صفحه کلید برای Master Ignition Switch (روشن) "نقشه برداری" کردم اما گزینه ای برای تهیه نقشه کلید برای خاموش کردن آن وجود ندارد. با این حال ، اگر به هر حال "خاموش" شود ، می توانم کمتر مراقب باشم.

یک مورد آخر ، و در مورد خانواده A320 اما در مورد سوئیچ نیست: در FSX دوربین ها با فاصله و چرخ ماوس قابل بزرگنمایی بودند. اکنون فقط چندین نمای دوربین اجازه ورود به سیستم را دارد P3D v4.3 بار دیگر ، این کار غیرقابل کار کردن نیست ، اما به عنوان مثال در FSX من توانستم دوربین های بال (بیرونی) را هم با بزرگنمایی ماوس و هم با کلیدهای Control / Shift / Enter دوباره جابجا کنیم. آیا همه این موارد را رد می کنید؟ تصویر پیوست را مشاهده کنید. که در FSX من توانستم از چرخ ماوس برای بزرگنمایی و استفاده از کلیدهای Control / Shift / Enter برای حرکت دوربین به سمت موتور استفاده کنم. در اصل ، من دوربین خودم را دیدم و بعد فقط پرواز را نجات دادم تا دوربین ها دوباره تنظیم نشوند.

با تشکر از کمک با سوئیچ! :)
گرگ

ارسال پاسخ

برگشت به "Prepar3D v4 و v5 (64 بیت) "