نصب ATR 42 / 72 برای P3D نیروها برای حذف شدن FSX-نصب و راه اندازی؟

لاکهید مارتین به ما پیشنهاد می کند Prepar3D v4 و v5 اکنون برای سیستمهای 64 بیتی و سازگار با VR بومی هستند. Prepar3D کاربران را درگیر آموزش های همهجانبه از طریق محیط های واقع بینانه می کند. ایده آل برای دستورالعمل های تجاری ، دانشگاهی ، حرفه ای یا نظامی.
gero-1954

پست خوانده نشده by gero-1954 »

سلام به همه،

من سعی کردم ATR 42 / 72 را برای آن نصب کنم P3D4، اما در ابتدا از من خواسته شد که من را نصب کند FSX- و FSX: SE ATR's (به تصویر پیوست شده مراجعه کنید).

اگرچه همه در زیر شاخه های مختلف هستند.

با این حال ، من می خواهم به حفظ FSX- نصب - بنابراین من لغو کردم P3D4- نصب.

آیا کسی راه حلی برای حل مشکل دارد؟ یا هستند FSX-Versions پس از حذف (موقت) دوباره نصب شده ، همراه با P3D4- نصب؟

سلام، سلام
پیوست Installation_Screenshot.jpg دیگر در دسترس نیست
پیوست Installation_Screenshot.jpg دیگر در دسترس نیست
پیوست ها
Installation_Screenshot.jpg
Installation_Screenshot.jpg (70.17 KiB) 564 بار مشاهده شده

geowil

پست خوانده نشده by geowil »

آنچه من انجام می دهم تهیه نسخه پشتیبان از فایلهای atr در فایل هواپیما به علاوه پانل ها و فایل های صوتی و افکت در فهرست اصلی است که در مکان دیگری روی رایانه شخصی یا یک هارد اکسترنال کپی می کنید سپس به برنامه اجازه دهید فایل ها را پاک کند و بگذارید نصب کند ممکن است پرونده ها دوباره روشن می شوند fsx اگر بخواهید پرونده هایی را که از آنها نسخه پشتیبان تهیه کرده اید ، کپی کنید و آنرا بخار کنید fsx و بخار و همه به راحتی در جای خود قرار می گیرند. تهیه نسخه پشتیبان از تمام پرونده های فوق ساده تر از تلاش برای انتخاب پرونده های مربوط به atr ps است ، هنگامی که از شما خواسته شد پرونده ها را بازنویسی کنید فقط می گویید بله برای همه معتاد نیستید که بازی را آسیب بزنید.

ارسال پاسخ

برگشت به "Prepar3D v4 و v5 (64 بیت) "