پرواز آتلیه + عضویت

لاکهید مارتین به ما پیشنهاد می کند Prepar3D v4 و v5 اکنون برای سیستمهای 64 بیتی و سازگار با VR بومی هستند. Prepar3D کاربران را درگیر آموزش های همهجانبه از طریق محیط های واقع بینانه می کند. ایده آل برای دستورالعمل های تجاری ، دانشگاهی ، حرفه ای یا نظامی.
FlightStudios
بیشترین استفاده از شبیه ساز: FSX
تماس:

پرواز آتلیه + عضویت

پست خوانده نشده by FlightStudios »

سلام به همه،

من توسعه دهنده اصلی در FlightStudios (سابق شبیه سازی تعاملی OFX) هستم و خوشحالم که برنامه عضویت خود را به کل جامعه معرفی می کنم (15,00 € برای سالهای 2 با دسترسی کامل).

FS + تنها پیشنهاد اشتراک در بازار است ، اجازه می دهد تا شبیه ساز خود را به سطح بعدی بیاورید ، بدون نیاز به انتخابی که بتوانید تمام خواسته های هوایی خود را بدون سازش برآورده کنید. در طول دوره اشتراک خود ، به تعداد نامحدودی از فرودگاه ها ، شهرها ، مناظر محیطی ، تکه های مختلف ، متفرقه و بینش رسانه های FS + دسترسی خواهید داشت. ما یک بار (در تاریخ اشتراک اولیه شما) از شما شارژ خواهیم کرد و می توانید هر زمان که بخواهید مشترک شوید.

با ورود Microsoft Flight Simulator با یک اکوسیستم جدید ، اشتراک FS + قدرتمندترین ابزار برای تقویت فرودگاه های شما خواهد بود.

اکنون مناظر جدید ما را کشف کنید: منطقه لندکلاس آمریکای جنوبی

لینک: وب سایت استودیو پرواز

تصویر

دوبل

پرواز آتلیه + عضویت

پست خوانده نشده by دوبل »

FlightStudios نوشت:سلام به همه،

من توسعه دهنده اصلی در FlightStudios (سابق شبیه سازی تعاملی OFX) هستم و خوشحالم که برنامه عضویت خود را به کل جامعه معرفی می کنم (15,00 € برای سالهای 2 با دسترسی کامل).

FS + تنها پیشنهاد اشتراک در بازار است ، اجازه می دهد تا شبیه ساز خود را به سطح بعدی بیاورید ، بدون نیاز به انتخابی که بتوانید تمام خواسته های هواپیمایی خود را بدون سازش برآورده کنید. در طول دوره اشتراک خود ، به تعداد نامحدودی از فرودگاه ها ، شهرها ، مناظر محیطی ، تکه های مختلف ، متفرقه و بینش رسانه های FS + دسترسی خواهید داشت. ما یک بار (در تاریخ شما) شارژ خواهیم کرد meilleurs اعتبار conso اشتراک اولیه) و می توانید در هر زمان مشترک شوید.

با ورود Microsoft Flight Simulator با یک اکوسیستم جدید ، اشتراک FS + قدرتمندترین ابزار برای تقویت فرودگاه های شما خواهد بود.
با تشکر از شما برای این اعلامیه ، من اطلاعات شما را بسیار جالب و صحیح می دانم.

ارسال پاسخ

برگشت به "Prepar3D v4 و v5 (64 بیت) "