بدون اجرای ساختمان هنگام اجرای مناظر PhotoReal

لاکهید مارتین به ما پیشنهاد می کند Prepar3D v4 و v5 اکنون برای سیستمهای 64 بیتی و سازگار با VR بومی هستند. Prepar3D کاربران را درگیر آموزش های همهجانبه از طریق محیط های واقع بینانه می کند. ایده آل برای دستورالعمل های تجاری ، دانشگاهی ، حرفه ای یا نظامی.
کیمیا

پست خوانده نشده by کیمیا »

من هم hawaii_photoreal vol1 vol2 vol3 و هم جزایر هاوایی Kauai را بارگیری کرده ام. من هر دوبار پرونده را بارگیری و نصب کرده ام ، هر پرونده خوب بارگذاری می شود و در Scenery Library نشان داده می شود ، اما وقتی در اطراف Kauai پرواز می کنم ، هیچ ساختمان یا شهر دیگری وجود ندارد. در هر دو مورد بنظر می رسد ساختمانهای فرودگاه خوب هستند. من در گذشته مناظر شهری Orbx Honolulu را نصب کرده ام که بسیار خوب عمل می کند ، اما پرواز با "جزیره باغ" را نیز دوست دارد و امیدوارم که این پرواز کمی واقع بینانه تر از لیهو باشد. از هر کمکی قدردانی می شود.

علاوه بر این ، من بافت REX 4 را مستقیم با فرودگاه های نرم و ابر و Rexworlwide و Shaders Tomato اجرا می کنم. خلاصه خلاصه سریع سخت افزار زیر به امضا.

کیمیا

پست خوانده نشده by کیمیا »

فقط یک سال مالی راه حل را یافت. من یک پاسخ در مورد دریافت کردم Prepar3D انجمن توصیه می کند که بیشتر مناظر عکاسی شامل پوشش گیاهی اتوماسیون یا ساختمانها نباشد. من درختان و ساختمانهای Orbx HD را اجرا می کنم و انتظار می رود که این مسئله را تحت تأثیر قرار دهند ، متأسفانه اینگونه نیست. پیوندی پیدا کرد https://hawaii-photoreal.com/downloads-fsx-p3d/ FSJ را بارگیری و نصب کنید - Hawaii Photoreal Vol. 1 - Niihau، Kauai & Oahu v.0.99 Setup، FSJ - تنظیمات محتوای اضافی Hawaii ، UPDATE Photoreal Hawaii و FSJ - فرودگاه های هاوایی توسط George Keogh Setup. اکنون همه چیز عالی است. آب به اندازه سجده های OrbX Honolulu مطابقت ندارد ، بنابراین اصلی ترین Oahu برای VFR خواهد بود. برنامه FSJ بسیار استاندارد تر از استاندارد است P3D برای Kauai

ارسال پاسخ

برگشت به "Prepar3D v4 و v5 (64 بیت) "