CLS DC-10-30F نظر

هزاران نفر وجود دارد add-onدر وب برای کلاسیک FSX و Prepar3D v1 تا v3. از هر کجای دنیا سوار شوید و برخی از نمادهای نمادین جهان را به هر 24,000 مقصد پرواز کنید.
Gh0stRider203

CLS DC-10-30F نظر

پست خوانده نشده by Gh0stRider203 »

من دروغ نمی گم، من از طرفداران پرندگان موتور 3 هستم. همیشه بوده اند. شما به ندرت خواهید من در هر چیزی را با کمتر از موتورهای 2 را ببینید.

این یک پرنده واقعا خوب است. همراه با بسیاری از liveries، واقعا جزئیات زیبا، دسته بزرگ اما یک بیت از یک مشکل با آن وجود دارد ...

ببینید، حداکثر برد در این پرنده به عنوان 6,600 مایل ذکر شده؛ حداکثر سوخت به عنوان دختر 36,650 ایالات متحده ذکر شده؛ و حداکثر وزن برخاست به عنوان 572,000 پوند ذکر شده است.

با این حال ، اگر نگاه کنید FSX... وزن حداکثر ناخالص را به عنوان 558,000lbs و حداکثر سوخت مجاز به عنوان گالن 32,368 نشان می دهد ، تفاوت گالن های 4,282.

در حال حاضر من انجام یک پرواز نانومتر 6305.0، و من به 7٪ چپ هستم. من شده است در ماخ .82 (که سرعت کروز معمولی) کروز در 35,000 پا، و با مخازن پر گرفت. نیازی به گفتن نیست ... من است که جاوا آن را به ساعت 4.5 باقی مانده W / O نیاز به سوخت گیری ....

من CLS پیام دادهاید، برای دیدن اگر آنها از این امر آگاه است، و در حال حاضر منتظر شنیدن است.

یک رویکرد ILS ساخته نشده است (به این خلبان اتوماتیک مورد استفاده قرار نمی LOL LOL آن UM مختلف)، اما من انتظار ندارند که به بیش از حد سخت به انجام.

تا کنون هر چند .... من می خواهم این پرنده A- خوبی می دهد (آره عوض من LOL). هنگامی که من نصب یکی از اینجا توسط توماس روت، من قرار داده تا یک بررسی بر روی که من ممکن است یک روز و یا به طوری که من به ندرت کمتر از یک پرواز حداکثر برد که آن را به محموله می آید :)

Gh0stRider203

CLS DC-10-30F نظر

پست خوانده نشده by Gh0stRider203 »

ILS در این پرنده نسبتا ساده است، خوشبختانه. من از میانبرهای صفحه کلید استفاده کردم، اما هنوز LOL هنوز هیچ پاسخی از CLS نیست ....

ارسال پاسخ

بازگشت به "Flight Simulator X (FSX) + نسخه بخار و Prepar3D تا v3 "