سوال

هزاران نفر وجود دارد add-onدر وب برای کلاسیک FSX و Prepar3D v1 تا v3. از هر کجای دنیا سوار شوید و برخی از نمادهای نمادین جهان را به هر 24,000 مقصد پرواز کنید.
Mathew3120

سوال

پست خوانده نشده by Mathew3120 »

من می خواهم یک سؤال در مورد نصب کنندگان بپرسم ، وقتی بچه ها نصب خود را به روز می کنید addons.تا نصب كنندگان قدیمی هنوز هم می توانند بارگیری كنند addons یا باید بارگیری کنم addon دوباره با نصب کننده جدید

آواتار کاربر
rikoooo
مدیر جهانی
محل: سوئیس
تماس:

سوال

پست خوانده نشده by rikoooo »

سلام متیو،

شما باید بارگیری کنید addon مجدداً نصب جدید جدید آماده است P3D و FSX بخار ، از نسخه نصب 10 شروع کنید.

پرواز مبارک
vol vols - پروازهای مبارک

اریک - محیط مدیریت

rufgar

سوالFsx-بخار

پست خوانده نشده by rufgar »

سلام. من اخیراً pilatus pc-9 را از فروشگاه شما بارگیری کردم و پوشه مقصد پیش فرض محدود شده است fsx و نه fsx-بخار. کپی کردم و چسباندم fsx-استام و به جز سنجها خوب کار می کند. وصله ای برای این وجود دارد یا باید بار دیگر بارگیری کنم؟ با تشکر.

Gh0stRider203

سوالFsx-بخار

پست خوانده نشده by Gh0stRider203 »

rufgar نوشت:سلام. من اخیراً pilatus pc-9 را از فروشگاه شما بارگیری کردم و پوشه مقصد پیش فرض محدود شده است fsx و نه fsx-بخار. کپی کردم و چسباندم fsx-استام و به جز سنجها خوب کار می کند. وصله ای برای این وجود دارد یا باید بار دیگر بارگیری کنم؟ با تشکر.

بنابراین اندازه گیری نصب کنید، چیزی است که شما می گویید؟ فقط می خوام مطمئن شوید که ما در همان صفحه هستید قبل از شروع نشان می دهد مسائل :)

rufgar

سوال

بله کاکپیت وجود دارد وجود دارد، اما اندازه گیری کار نمی کند.

Gh0stRider203

سوال

هممممممم ... باشه.

خوب ، در حالی که من نسخه Gold Edition را اجرا می کنم ، از آنچه می فهمم در حالی که در یک پوشه متفاوت از Steam نصب می کند ، MY Understanding این است که یک بار شما به آن دسترسی پیدا می کنید FSX فهرست موجود در بخار ، همه چیز یکسان است (اگر اشتباه کردم لطفا مرا تصحیح کنید).

شما فقط باید قادر به آن را نصب کنید مانند عادی، پس از آن فقط همه چیز را به پوشه مناسب حرکت می کند. من حدس می زنم این چیزی است که شما؟

شما باید مرا ببخشید lol من هرگز استفاده نکرده ام FSX Steam Edition lol GOD می داند که اگر من مجبور شده ام آن را دریافت کنم ، درد یک رویا خواهد بود ، در غیرقانونی که می دانید با تمام موارد ... آه ، من lmao چیست منظورم..من FSX پوشه فقط مضامین ارجاعی 67.2 است .... lol

rufgar

سوال

نمی تواند مستقیماً روی آن نصب شود fsx-بخار. باید از آن کپی شود fsx. این بدان معناست که باید یک پیکربندی سنج جداگانه برای کار ایجاد شود. هیچکدام از سنجهای من از fsx در بخار کار خواهد کرد
زنگ زدن

rufgar

سوال

نمی تواند مستقیماً روی آن نصب شود fsx-بخار. باید از آن کپی شود fsx. این بدان معناست که باید یک پیکربندی سنج جداگانه برای کار ایجاد شود. هیچکدام از سنجهای من از fsx در بخار کار خواهد کرد

Gh0stRider203

سوال

باید (حداقل در تئوری) وجود داشته باشد یک پوشه سنج در نسخه بخار ....

Lemme دریافت نگه دارید از برخی افراد، شاید آنها می تواند بهتر از من کمک :)

rufgar

سوال

تشکر همسر بسیار قدردانی

ارسال پاسخ

بازگشت به "Flight Simulator X (FSX) + نسخه بخار و Prepar3D تا v3 "