چگونه فرود ILS را در FSX با PA380

هزاران نفر وجود دارد add-onدر وب برای کلاسیک FSX و Prepar3D v1 تا v3. از هر کجای دنیا سوار شوید و برخی از نمادهای نمادین جهان را به هر 24,000 مقصد پرواز کنید.
JanneAir15

پست خوانده نشده by JanneAir15 »

سلام! بنابراین من می خواهم بدانم چگونه می توان فرود ILS را انجام داد FSX با پروژه Airbus A380. من قبلاً می دانم چگونه ILS را در هواپیماهای دیگر فرود بیاورم اما به دلیل اینکه کابین خلبان Project Airbus کمی متفاوت است من چندان مطمئن نیستم. من سعی کردم ILS را با آن هواپیما فرود بیاورم اما نتیجه ای نیفتاد. به هر حال من در کابین خلبان مجازی بودم. دکمه های مختلفی وجود دارد؟ و هواپیما Air France A380 VC از این سایت است. لطفا با این کمکم کن.

-JanneAir15

Gh0stRider203

پست خوانده نشده by Gh0stRider203 »

اعطا شده، من بیشتر #FlyBoeing این روز (DC-10 و کنکورد بودن دو استثنا اصلی LOL)، اما من می دانم که شما نیاز به شماره گیری در فرکانس ILS به Nav1، و سپس از GPS به NAV را تغییر دهید (من معمولا یک گرم از آن کلیدی برای آن، در مورد من CTRL SHIFT N). من که با ایرباس آشنا هستم اما نه من در 747 مطمئن شوید (که چه من بیشتر پرواز چون آن را باعث می شود بیشتر $)، شما نیز به انتخاب APP (رویکرد) برای به دست آوردن آن برای قفل کردن به ILS است. آن را نمی خواهد به یک شیب فرود قفل، بنابراین من باید انجام این کار دستی است، اما این تنها یک ماده از تنظیم سرعت سبزه را.

امیدوارم کمک کند! موفق باشید!

ارسال پاسخ

بازگشت به "Flight Simulator X (FSX) + نسخه بخار و Prepar3D تا v3 "