آیا این کنترل پرواز سازگار است؟

هزاران نفر وجود دارد add-onدر وب برای کلاسیک FSX و Prepar3D v1 تا v3. از هر کجای دنیا سوار شوید و برخی از نمادهای نمادین جهان را به هر 24,000 مقصد پرواز کنید.
JanneAir15

پست خوانده نشده by JanneAir15 »

سلام! بنابراین من تصمیم به خرید یک جوی استیک، پدال سکان و یک اهرم ساسات. لطفا به من بگویید این کنترل سازگار؟ و اگر نه پس از آن به چه مشکل است و می تواند شما را نشان می دهد چیزی مشابه پس از آن؟ البته شما می توانید چیزی کنترل های دیگر را نشان می دهد حتی اگر این سازگار هستند، اما برای اطلاع شما من می خواهم به این مجموعه تحت 300 € و آن را شامل همه سه: جوی استیک، سکان پدال و دریچه اهرم.

در اینجا کنترل عبارتند از:

- THRUSTMASTER T16000M جوی استیک
- لاجیتک SAITEK نرم افزار پدال پرواز سکان
- لاجیتک SAITEK PRO FLIGHT دریچه گاز ربع

با احترام
-JanneAir15

Gh0stRider203

پست خوانده نشده by Gh0stRider203 »

من مطمئن هستم که سازگار باشند، هر چند اگر شما واقعا می خواهید یک راه اندازی خوب، دریافت SAITEK X55 هستم. آن چیز است فقط EPIC. متاسفانه، آن را خارج از محدوده قیمت من (فقط در مورد هر چیزی خارج از محدوده قیمت من در حال حاضر، متاسفانه ~ آه ~)

JanneAir15

آیا این کنترل کننده های پرواز سازگار هستند؟

خوب. اما من فکر می کنم همه آنها سازگار هستند چون من قصد دارم قبل از خرید لاجیتک افراطی 3D جوی استیک نرم افزار و سپس همه آنها لاجیتک است که آسان تر پس از آن و آنها به احتمال زیاد سازگار هستند.

Gh0stRider203

پست خوانده نشده by Gh0stRider203 »

من استفاده می شود به استفاده از SAITEK x45، اما اگر من تا به حال پول ... من خیلی دوست دریافت X55 در یک ضربان قلب. شما به سختی می خواهم حتی مجبور به استفاده از صفحه کلید در طول پرواز به جز شاید نسبت به ATC صحبت کنید.

تصویر

استیک، دریچه گاز و فرمان (در پشت دریچه گاز) و شما فقط می خواهم نیاز به استفاده از 1 پورت USB :)

JanneAir15

راه اندازی خوب اما من دوست دارم که سکان است پدال بنابراین من قصد دارم با این کنترل:

-Logitech افراطی 3D نرم افزار جوی استیک
- لاجیتک SAITEK نرم افزار پدال پرواز سکان
- لاجیتک SAITEK PRO FLIGHT دریچه گاز ربع

با تشکر برای کمک هر چند!

با احترام
-JanneAir15

ارسال پاسخ

بازگشت به "Flight Simulator X (FSX) + نسخه بخار و Prepar3D تا v3 "