ناوبری جیپیاس راه کردن - به روز شده

هزاران نفر وجود دارد add-onدر وب برای کلاسیک FSX و Prepar3D v1 تا v3. از هر کجای دنیا سوار شوید و برخی از نمادهای نمادین جهان را به هر 24,000 مقصد پرواز کنید.
Gh0stRider203

ناوبری جیپیاس راه کردن - به روز شده

پست خوانده نشده by Gh0stRider203 »

من متوجه شده ام آن را انجام این کار کمی بیشتر اغلب در اینجا به تازگی. هرگز قبل از آن 2017 بود ......

شما می توانید آهنگ را ببینید من قرار به گرفتن، پس از آن فقط شمال از آن، مسیر من به انجمنها، و سپس مسیر فعلی من به LFRG، شمال آن.

من در از دست دادن برای چرا آن را به من. گاهی اوقات آن را به مسیر مناسب کاملا پرواز به عقب و جلو چند بار، و پس از بار آن را مانند NOPE وجود دارد! نه آن را انجام .....

فرود من در انجمنها نزدیکی کامل بود. راست بر روی نقطه، و نرخ نزول -.37 فوت / ثانیه در لحظه پرش (جلو بروید .... حسادت من)

تصویر

هر کسی هر چیزی؟

Dariussssss

ناوبری GPS خاموش است

پست خوانده نشده by Dariussssss »

خوب، شما را خراب کردن چیزی.

آیا پس از برخاستن ، آیا چیزی در مورد مسیر طنین اندازید؟ من به شما انجام دادید ،FSX کل برنامه پرواز را به هم می زند و اغلب هواپیما را به نقطه اول باز می گرداند. یا ، به جای GPS / FMC ، به حالت HDG بروید. به همین دلیل مسیر را بررسی و مضاعف می کنم تا مطمئن باشم هیچ خطایی یا برخی چرخش های دیوانه وار یا چیزی شبیه به آن وجود ندارد

Gh0stRider203

ناوبری GPS خاموش است

من نه. من یک چیز تغییر نمی دهد مگر من برای تغییر از VFR به IFR به مقصد بودن IFR و در آن نقطه، من در حال حاضر در تماس با برج است.

من نمی نشینم و به آن خیره نمی شوم FSX در طی این پروازهای طولانی من کارهای دیگری را انجام می دهم ، مانند بازی World of Warships (که من الان انجام می دهم lol)

تصویر

تصویر

تصویر

Dariussssss

ناوبری GPS خاموش است

... من چند پرواز "بیش از حوض" داشتم، در واقع یک KPHX-LYBE بسیار طولانی بود و هواپیما در جایی که باید باشد، نقطه ای بود. من قادر به انجام یک بار تمام پرواز نیست، بنابراین من آن را در چند بخش انجام داد. در برخی مواقع ذخیره شده و زمانی که من برخی از زمان را می گیرم ادامه داشت. همانطور که گفتم، نقطه ای بود.

آیا ممکن است برای شما به من که طرح پرواز؟ (FB یا ایمیل) سعی می کنم به انجام آن. که هواپیما شما با استفاده از این یکی؟

Gh0stRider203

ناوبری GPS خاموش است

به طور معمول این است مسئله نیست ......

من KDFW - LFRG در 747-400LCF با توجه به این واقعیت است که آن را نزدیک به محدوده حداکثر، یک رویکرد نسبتا آسان است (زمانی که شما دریافت باند 12 LOL)، و به عنوان یک نتیجه، من را بیشتر پول برای VA با این پرواز .

من یک فایل زیپ با برنامه 3 من با استفاده متصل کرده اید.

KDFW - LFRG VFR به باند 12 و 30، و IFR به باند فرودگاه 30
پیوست KDFW-LFRG.zip دیگر در دسترس نیست
پیوست ها
KDFW-LFRG.zip
(2.42 KiB) بارگیری 117 بار

Dariussssss

ناوبری GPS خاموش است

خوب. من آن را کمی متفاوت انجام خواهد داد، با 747ERF طبیعی است.

این کاملا عجیب و غریب به من به چنین پرواز به VFR ... شاید که که در آن خطا است ... به هر حال، من آن را امتحان کنید.

Gh0stRider203

ناوبری GPS خاموش است

99.999 درصد از پرواز من VFR و KDFW هستند - LFRG تنها مسیر من این مشکل را با است. من IFR را دوست ندارم. منظورم این است که چه نقطه در انجام IFR در آب و هوای VFR است، زمانی که شما فقط می خواهی آن را به هر حال لغو پس از برخاست؟

Dariussssss

ناوبری GPS خاموش است

99.999 درصد از پرواز من IFR، با ATC، حتی اگر آن را آزار دهنده به عنوان جهنم، اما من بهترین من برای آن را به عنوان واقعی که ممکن است نگه دارید.

تا کنون خیلی خوب، این هواپیما درست در مسیر است.

Gh0stRider203

ناوبری GPS خاموش است

من که .... اما من دوست دارم به خواب ;)من به شما اجازه اضافه کردن ساعت :)

تصویر

چرا خیلی با من؟ به خوبی برای یک .... این چیزی است که من تا کنون در آوریل ساخته شده است.

تصویر

ثانیا، من تنها پرواز در حال حاضر برای VA هستم، و در حال حاضر هزینه های ما یک ماه 961,250 $ در پرداخت اجاره برای پرندگان نفر 2 (هر دو یک 777-200LR) و 1,258,334 $ در ماه برای باری 2 (747 -800F).

آن را به من به مطمئن شوید که به اندازه کافی در هر ماه برای پوشش را که و ایجاد $ مورد نیاز به آنها پرداخت.

Gh0stRider203

ناوبری GPS خاموش است

من در ماه گذشته بیش از نانومتر 300K کرد، و خدا می داند که چگونه بسیاری از ساعت من

این احتمالا تو عمل تا برای شما نیست. این کار همیشه آن را برای من انجام نمی. این کاملا تصادفی

ارسال پاسخ

بازگشت به "Flight Simulator X (FSX) + نسخه بخار و Prepar3D تا v3 "