Fsnd ILS تنظیم دوره؟

هزاران نفر وجود دارد add-onدر وب برای کلاسیک FSX و Prepar3D v1 تا v3. از هر کجای دنیا سوار شوید و برخی از نمادهای نمادین جهان را به هر 24,000 مقصد پرواز کنید.
ricsmi

Fsnd ILS تنظیم دوره؟

پست خوانده نشده by ricsmi »

من سلام دوباره. :P

من کابین خلبان به روز رسانی را دانلود کرده اید برای defualt 747 و آن واقعا خوب، اما تنها مشکل من با داشتن است که من می خواهم به راه اندازی برای فرود ILS به نظر نمی رسد که هیچ راه برای تنظیم عنوان دوره وجود داشت، در کابین خلبان های قبلی شما آن را از طریق صفحه نمایش منو اما از آنجایی که یکی از جدید دارای سیستم GPWS nolonger آن وجود دارد.

چگونه می توانم آن را انجام دهید؟

(ویرایش) این این یکی است. http://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/55/568

ممنون رفقا. :D

Gh0stRider203

Fsnd ILS تنظیم دوره؟

پست خوانده نشده by Gh0stRider203 »

من معمولا با دوره را ناراحت نمی کند زمانی که آن را به ILS قفل شده است، آن را به عنوان خود را در هدایت کردن glideslope.

شما فقط باید به مجموعه ای از NAV1 به فرکانس مناسب، و حالت منو تغییر از GPS به NAV (من CTRL + SHIFT + N) عازم است که من لازم نیست که به استفاده از ماوس.

و ناوبری تغییر البته به رویکرد

ricsmi

Fsnd ILS تنظیم دوره؟

پست خوانده نشده by ricsmi »

اوه خوب، من تعجب می کنم در مورد تنظیم دوره، خوب است بدانید که به این معنی faffage کمتر در طول فرود. XD

Gh0stRider203

Fsnd ILS تنظیم دوره؟

پست خوانده نشده by Gh0stRider203 »

بله ، من فقط Nav 1 را برای فرکانس مناسب تنظیم کردم ، و یک بار که من .... در 20 مایلی فرودگاه قرار گرفتم و با باند صف کشیده شدم (من مسیرهای طولانی را دوست دارم) و در حدود FL300 ، آن را از GPS دور می کنم به Nav ، و اگر "توپ" نشان داده شود ، من آن را از VOR LOC تلنگر می کنم (حداقل فکر می کنم این همان چیزی است که می گوید LOL من در حال حاضر در CS C-130 هستم lol) ، به APP و اجازه می دهم راهنمای آن باشد من اگر زیاد باشم ، ارتفاع خود را پایین می کشم تا زمانی که چراغ ALT HLD خاموش شود ، من فقط برای سوار شدن ام

ارسال پاسخ

بازگشت به "Flight Simulator X (FSX) + نسخه بخار و Prepar3D تا v3 "