پوکی بوئینگ 777-200 سفید، بدون لیبره، هیچ چیز

هزاران نفر وجود دارد add-onدر وب برای کلاسیک FSX و Prepar3D v1 تا v3. از هر کجای دنیا سوار شوید و برخی از نمادهای نمادین جهان را به هر 24,000 مقصد پرواز کنید.
ژانگور

پست خوانده نشده by ژانگور »

سلام، من Posky B777-200 را از Rikooo دانلود کرده ام و آن را با ابزار بازیابی اثرات سنجنده دانلود کرده ام. من آنها را هر دو نصب کردم و من چهار هواپیما در پوشه هواپیما دارم. با این حال، وقتی آنها را باز می کنم، آنها سفید، هیچ لایروبی، هیچ اپراتوری، هیچ جزئیات، هیچ کابین خلبان، هیچ چیز. فقط یک پوسته سفید.

من چندین B777 دیگر از Rikooo و دیگر وب سایت های نرم افزار رایگان دانلود کرده و نصب کرده ام، اما همیشه یکسان است. من تقریبا می توانم بگویم FSX در برابر B777 شفاف است. همان، به هر حال، به De Haviland Dash 8-400 اتفاق افتاد. من همچنین یک عکس از هواپیما سفید ارسال می کنم.

چگونه می توانم این را به عنوان آن را در اعصاب خود را حل کند.

پارکی جی

پست خوانده نشده by پارکی جی »

به تنظیمات بروید و سپس سفارشی کنید و سپس جعبه پیش نمایش DirectX 10 را بیرون بکشید و لایروبهای شما باید همه جا باشند. این مسئله را به خودم واگذار کردم و فقط متوجه شدم چگونه از طریق هفته ها آزمایش و خطا حل و فصل می شود. امیدوارم که برای شما کار کند. [نقشه type = HYBRID Zoom = 2] [/ map]

ارسال پاسخ

بازگشت به "Flight Simulator X (FSX) + نسخه بخار و Prepar3D تا v3 "