توافق

هزاران نفر وجود دارد add-onدر وب برای کلاسیک FSX و Prepar3D v1 تا v3. از هر کجای دنیا سوار شوید و برخی از نمادهای نمادین جهان را به هر 24,000 مقصد پرواز کنید.
Gh0stRider203

توافق

پست خوانده نشده by Gh0stRider203 »

این مربوط به "Concorde RW Reworked Version است FSX & P3D"

در همه صادقانه، من باید این هواپیما بزرگ F- را بدهم.

به همان اندازه که من عاشق کنکورد هستم ، یک مورد که اکثراً فاقد آن است ، یک کنکورد 100٪ کاربردی است. این مورد خاص دارای هندلینگ وحشتناکی است ، هنگام بارگیری آن ، یخ می زند که موتورها در حین پرواز از بین بروند و باعث شوند شما به طور غیرقابل کنترل از FL550 بیفتید. شما زمین می گیرید ... خوب ، شما حتی کار با WORSE کار را انجام می دهید.

من باید اعتراف کنم، من شگفتزده ام که حتی این چیز را برای عموم در حالت فعلیش منتشر کرده است. اگر این یک پرنده سودمند بود، بدون تردید مردم می خواستند که بازپرداخت کنند و شهرت شرکت به سرعت به توالت منتقل شود.

من می گویم من ناامید هستم، اما حتی این یک حماسه بی نظیر است :(

بابایور

توافق

پست خوانده نشده by بابایور »

من هیچ وقت مشکلی با انجماد Concorde ندارم و کار با زمین کار نمی کند. به یاد داشته باشید که Ctrl-J کلید پیش فرض jetway است.
مشکل با خروج از سوخت و سقوط از آسمان این است که هیچ راهنما برای پنل FE (flight engineer) وجود ندارد. تنظیم درست برای مخازن سوخت باید برای مصرف سوخت مناسب، استفاده از مخزن سوخت و تغییرات مرکز جاذبه تنظیم شود. متأسفانه، من هیچ راهنمایی در هیچ کجا پیدا نکرده ام، و من تنها تا به حال بخشی از تلاش خود را برای کشف تنظیمات درست خودم.

ارسال پاسخ

بازگشت به "Flight Simulator X (FSX) + نسخه بخار و Prepar3D تا v3 "