ایرباس A320 خانواده مگاپیکس FSX

هزاران نفر وجود دارد add-onدر وب برای کلاسیک FSX و Prepar3D v1 تا v3. از هر کجای دنیا سوار شوید و برخی از نمادهای نمادین جهان را به هر 24,000 مقصد پرواز کنید.
spor55

پست خوانده نشده by spor55 »

سلام Rikooo simmers!
من برای یک 15 سال خوبی سمگین شده ام و این باید بهترین بسته رایگان در هر کجا! ولی.......
من دوست دارم فکر کنم کاملا در همه چیز سمفینگ متخصص هستم اما نمیتوانم این بسته را برای کار آگاه کنم!
من می خواهم از بچه هایی که این بسته را جمع کرده اند تشکر کنم. Cold & Dark در این باره واقعاً روباه شده ام ، همه چیز را امتحان کردم ، FSX-SP2 نصب شده است اما هر سنج ، پانل ، دکمه کاملاً مرده است ، ctrl + همه چیز ..... آیا تولید کنندگان این بسته می توانند تعمیر کنند تا سرد و تاریک نباشد ، متوجه شده ام که بسیاری از افراد همین مشکل را داشته باشید ، این بهترین هدیه کریسمس من خواهد بود که متشکرم! (ps بارها 3 را بدون شانس نصب کرده اید)

spor55

کمی تخفیف کمک در این انجمن وجود ندارد :(

Dariussssss

پست خوانده نشده by Dariussssss »

سلام.

شما باید تغییراتی را که در صفحه دانلود بسته بسته شده توضیح دهید.

به روشنی توضیح داده شده است که برای انجام این کار چه باید کرد. اگر همه کارها را به درستی انجام دادید. باید کار کنید. همچنین ، شما ذکر نکرده اید FSX SP2 به درستی نصب شده است ، زیرا این یک ضرورت است. بسیاری از امور به سادگی بدون آن کار نمی کنند. همچنین ، می تواند این باشد که به درستی نصب نشده باشد. بسیاری از مردم از این موضوع شکایت می کنند ، اما اکثر آنها مراحل لازم را از دست داده اند. همچنین ، ممکن است این باشد که شما FSX خراب است ، بنابراین بررسی کنید.

بنابراین ، پرواز پیش فرض را ایجاد کنید ، هواپیمای مورد نظر خود را انتخاب کنید ، آن را به فرودگاه مورد نظر خود قرار دهید. همه چیز را خاموش کنید ، و منظور من همه چیز است ، آن را به عنوان DEFAULT ذخیره کنید. اکنون ، به FSX cfg file.I نمی دانم کدام سیستم عامل را در رایانه شخصی خود دارید ، بنابراین نمی دانم کجاست. در بخش MAIN ، خط مورد نیاز را اضافه کنید ، آن را ذخیره کنید.

از ، شروع کنید FSX و دوباره سعی کن.

با احترام

3201907

پست خوانده نشده by 3201907 »

بسته A320 مخصوصاً برای نرم افزار رایگان و اکنون که شامل Honeywell FMC است شگفت انگیز است. من آن را پرواز می کنم ، خیلی اوقات ، چون در FPS بسیار خوب است و اگرچه "سطح مطالعه" نیست ، اما هنوز مقدار مناسبی از موارد مناسب مانند شروع ، پمپ های سوخت و غیره را ارائه می دهد.

من این بسته را سه بار (3) به دلیل تغییر رایانه و سپس ارتقاء از نصب کرده ام FSX به P3D و من هرگز مشکلی نداشته ام. چیزی باید در پایان شما اشتباه باشد؟

spor55

با تشکر از همه کمک! من در نهایت آن را به کار yeeeeaaah
من از ویندوز 10 استفاده می کنم که دارای DirectX 12 است، بنابراین من آن را به DirectX 10 تغییر دادم و همه چیز به نظر می رسد در حال حاضر کار می کند
به غیر از چراغ های ناوبری، ایده های هر کسی؟ شاید این اصلاحیه برای دیگرانی که مشکل دارند کار کند
با تشکر از یک مجموعه خوب!

storminnorman3

پست خوانده نشده by storminnorman3 »

چرا همیشه در شروع موتور شماره 2 در تمام این ناوگان مشکل دارم؟ من استفاده می کنم FSX نسخه بخار

3201907

پست خوانده نشده by 3201907 »

اطمینان حاصل کنید که هنگامی که "موتور 1" را روشن کردید ، "خونریزی" را به "موتورها" تغییر دهید ... سپس "موتور 2" را خاموش کنید

LX_96

پست خوانده نشده by LX_96 »

هر بار که بخواهم هواپیما را شروع کنم، موتورها خاموش می شوند. سپس من باید آنها را دوباره راه اندازی کنم.

pieterburner

پست خوانده نشده by pieterburner »

روز بخیر امیدوارم کسی بتواند به من کمک کند. من این بسته را نصب کردم و خیلی از آن لذت می برم ، اما فقط یک مسئله دارم. بعد از انجام مراحل راه اندازی مرحله به مرحله همانطور که در دفترچه راهنما توضیح داده شده است ، همه چیز خوب است اما یک بار من از آن خاموش می شوم و بعد از V2 همه موتورها خاموش می شوند و بعد از بارگیری مجدد پرواز مجدداً پرواز مجدد را تکرار می کنم و همه چیز را تکرار می کنم که همان کار را انجام می دهم بدون مسئله. من مشکلی در شلیک همه چیز دارم اما هیچ شادی ندارم

Dariussssss

پست خوانده نشده by Dariussssss »

به وضوح توضیح داده شده است که چه کاری باید انجام شود ، چه کاری را در سیم کارت خود تغییر دهید تا از بروز این خطا جلوگیری کنید.

اما ، اینجا دوباره این است:

مهم: ایرباس در حالت سرد و تاریک ظاهر می شود (موتورها و ابزارها خاموش هستند). کتابچه راهنمای کاربر François Doré را که برای آگاهی از مراحل راه اندازی Bleeds همراه است ، بخوانید ، نویسنده همچنان به عملکرد CTRL + E اجازه می دهد تا موتورها را با حالت Fly By Wire در "قانون عادی" به طور خودکار روشن کند.

BUGS دانش: اگر پانل سربار نشان نمی دهد ، پس شما نیاز دارید FSX-SP2 تمام پانل ها حداقل نیاز دارند FSX-SP2 یا FSX-کنترل یا FSX Steam نسخه یا Prepar3D ...

اگر پرواز شما در حالت سرد و تاریک شروع نشود یا اگر موتورهای شما بلافاصله پس از برخاستن خاموش شوند ، این بدان دلیل است که پرواز پیش فرض شما پرواز اصلی پیش فرض است FSX، با ULM، پرواز "بندر جمعه".

برای حل مشکل، شما فقط باید یک پرواز را با هواپیما انتخابی خود و فرودگاه انتخابی خود، هنگامی که صحنه بارگذاری شده است، خاموش کنید، تمام سیستم این هواپیمای (موتور، باتری، سوز) را خاموش کنید و پرواز را ذخیره کنید با چک کردن کادر در پنجره "Save the flight" با نام "make this flight default" را علامت بزنید.

سپس ترک FSX.

باز کردن فایل FSX.CFG (با دفترچه یادداشت) واقع در:
اگر شما در ویستا یا هفت یا Windows 10 هستید "C: - کاربران - نام کاربری - برنامه داده - رومینگ - مایکروسافت - FSX"
اگر شما در ویندوز XP هستید "C: - اسناد و تنظیمات - نام کاربری - اطلاعات برنامه - مایکروسافت - FSX"

در قسمت [MAIN]، خط را اضافه کنید: DisablePreload = 1

راه اندازی مجدد FSXمشکل اصلاح شد

ارسال پاسخ

بازگشت به "Flight Simulator X (FSX) + نسخه بخار و Prepar3D تا v3 "