ویندوز 10 و استفاده از فضای آزاد گسترده

هزاران نفر وجود دارد add-onدر وب برای کلاسیک FSX و Prepar3D v1 تا v3. از هر کجای دنیا سوار شوید و برخی از نمادهای نمادین جهان را به هر 24,000 مقصد پرواز کنید.
StonewallUSMC

ویندوز 10 و استفاده از فضای آزاد گسترده

پست خوانده نشده by StonewallUSMC »

یکی از اصلی ترین مسائل مربوط به FSX,FSXA مقدار RAM و فضای آزاد است که می تواند بگیرد. به منظور عملکرد صحیح برنامه ، چند کار وجود دارد که می توانید برنامه را به خوبی کار کنید. اول رفتن به صفحه کنترل و در ظاهر ، علامت بررسی عملکرد است. سپس وارد منوی قوچ شوید و برای شروع صفحه را در 5000 تنظیم کنید. ویندوز از آنچه شما در اینجا به عنوان قوچ اضافی تنظیم کرده اید استفاده می کند. مورد دیگر استفاده از حافظه USB با ظرفیت بالا و تنظیم آن برای teadyboost است. حداکثر استفاده را انجام دهید و از آن برای هیچگونه فضای ذخیره ای استفاده نکنید. آن را با نام رام مجازی تغییر نام دهید. اکنون مرحله بعدی یکی از بزرگترین گزینه های فضای خالی است که می توانید بدست آورید. با کلیک راست بر روی درایو c خود بروید و به پیشرفته بروید ، به فشرده سازی پرونده ها و زیر پوشه ها علامت بزنید و غیره را انتخاب کنید و اگر شروع به کار کرد ، اگر چیزی غیر از رفتن یا رد کردن آن را نادیده بگیرد ، با شروع شروع می شود. این به نتیجه خواهد رسید ، 4 تا 5 گیگ دیگر را فقط در این مورد به شما می دهد. من شخصاً خودم را انجام می دهم Fsx ابتدا ابتدا 86x و سپس ویندوز را در هر دو 86 پرونده قرار دهید ، وقتی می گویم ویندوز به پرونده اصلی ویندوز رجوع می کنم ، سپس به باز کردن باز می گردم و در آنجا صف بندی همه C را نشان می دهد: اکنون هنگامی که آن را فشرده سازی کنید ، به شما می دهد مثل یک روز برای تکمیل ، تمام پرونده ها را می خواند و بعد از آن چگال می شود ، بنابراین دیوانه نشوید ، به سرعت تمام می شود. بیش از 4 میلیون پرونده و پوشه در مین وجود دارد و برخلاف هشدار داده شده ، حدود 30 دقیقه طول کشید. گزینه دیگر قبل از شروع کار است fsx FSXبه نوع جستجو٪ temp٪ بروید و همه را حذف کنید. پرونده هایی که حذف نمی شوند نگران نباشید. هنگامی که تمام این کارها را تمام کردید به یاد داشته باشید که یکبار در سیم کارت هر کاری را انجام دهید ، سپس نوار ابزار را از روی صفحه نمایش بگیرید و همیشه موس خود را از روی صفحه قرار دهید ، توجه داشته باشید که همه و میانبرها از فضای خالی فاصله می گیرند و می توانند باعث کندی شوند. منوی شروع همانجایی است که همه چیز را می خواهید. در مورد عدم نمایش هواپیما معمولاً یکی از دو چیز است ، این طور نیست fsx، این p3 است یا در پرونده صحیح نیست. هر گونه سؤالی اینجا را ترک می کند یا به من می گوید. من صد روش دارم Fsx عالی ، زمان می برد هنگامی که FS2020 وارد می شود ، من هنوز هم با این کار پلاتین خواهم شد زیرا این یک ابزار یادگیری عالی بود ، و چه کسی می خواهد بیش از 12 سال کار را دور بیندازد؟ من فکر می کنم آن را به بیمارستان جانبازان اهدا خواهم کرد. Semper Fidelis ، سال نو مبارک ، شما را در میدان تایم می بینیم.

ارسال پاسخ

بازگشت به "Flight Simulator X (FSX) + نسخه بخار و Prepar3D تا v3 "