فشار آب بوئینگ 777-300 ER

هزاران نفر وجود دارد add-onدر وب برای کلاسیک FSX و Prepar3D v1 تا v3. از هر کجای دنیا سوار شوید و برخی از نمادهای نمادین جهان را به هر 24,000 مقصد پرواز کنید.
minimax24

پست خوانده نشده by minimax24 »

سلام!

نمی دانم آیا می توانید به من کمک کنید.

من نمی فهمم که چرا در سیستم Ecam ، پیام "فشار هیدرولیکی Sys C" را به رنگ زرد و خطا در صفحه بالایی دریافت کردم. (با عرض پوزش برای تصویر اما او بزرگتر است).
کسی می تواند به من کمک کند این خطا؟
من به طور عادی با ایرباس پرواز می کنم و قبلاً هرگز این مشکل را نداشتم. با تشکر از کمک شما!
علاوه بر این ، آیا ممکن است هوا در صفحه نمایش وجود داشته باشد؟ نرم افزار رایگان یا payware خوب خواهد بود.

ممنون و عصر خوبی داشته باشید!

سلام!

Je souhaiterais savoir si vous pouviez m'aider. :)
Je comprends pas pourquoi sur l'ECAM j'ai le پیام فشار فشار en jaune avec گسل sur l'overhead panel. (je peux pas mettre la photo car elle dépasse la taille)
Quelqu'un de caler sur Boeing؟ J'ai pas eu ce problème sur A320.
De plus ، savez vous si ممکن d'intégrer از طریق FSX بخار si امکان پذیر است رادار Météo؟

Merci pour votre retour et bonne soirée :)

Dariussssss

پست خوانده نشده by Dariussssss »

درود و خوش آمد.

این یک اشکال شناخته شده با آن هواپیماست. اما می توانید بسته 777-200ER را امتحان کنید ، که بسیار خوب کار می کند.

درباره رادار هوا ... مطمئن نیستید ، شاید اریک ، رئیس او در اینجا باشد ، می تواند در این زمینه کمک کند. یا شخص دیگری که بیشتر در زمینه فنی است.

به سلامتی

minimax24

پست خوانده نشده by minimax24 »

ممنون داریوشس!

ارسال پاسخ

بازگشت به "Flight Simulator X (FSX) + نسخه بخار و Prepar3D تا v3 "