بوئینگ 737-MAX8 چند لایه FSX & P3D

هزاران نفر وجود دارد add-onدر وب برای کلاسیک FSX و Prepar3D v1 تا v3. از هر کجای دنیا سوار شوید و برخی از نمادهای نمادین جهان را به هر 24,000 مقصد پرواز کنید.
TH1Flyer

پست خوانده نشده by TH1Flyer »

سلام خلبانان! با عرض پوزش اگر این خواسته شده است. من 1/2 ساعت جستجو کردم و خالی اومدم.

من هیچ وقت هواپیمای یا پرونده مناظر را بارگیری و نصب نکرده ام. تصمیم گرفت تا آن را با این Boeing 737-MAX8 Multi-Livery امتحان کنید FSX & P3D. من دارم FSX. ویندوز 10. فایل را بارگیری کردم. من الان چکار کنم ؟ آیا صفحه ای با دستورالعمل نصب و غیره وجود دارد؟

با تشکر !!!!!!!!

janjoh

پست خوانده نشده by janjoh »

فقط آنچه را که می گوید دنبال کنید ، در پایین خط آن را ذخیره کنید و سپس به جایی برسید که می گوید شما کجا هستید ، آن را به صورت خودکار ذخیره می کند.

mike4063

پست خوانده نشده by mike4063 »

سلام خلبانان - من B737 Max 8 را بدون مشکل بارگیری و نصب کرده ام. با این حال وقتی شروع کردم FSX Steam Edition با Fly Inside VR ، هیچکدام از هواپیماهای من موتورهای خود را اجرا نمی کنند. بنابراین من شروع به کار دستی کردم و موتورها خاموش نمی شوند. من موتورهای مشابه را با استفاده از CTRL E شروع می کنم. آنها لنگ می زنند اما نمی چرخند. برعکس وقتی FXS SE را بدون پرواز در داخل باز می کنم ، موتورهای هواپیما بدون مشکل شروع می شوند. هیچ مشکلی نداشتم تا اینکه حداکثر 8 را بارگیری کردم. آیا کسی غیر از نصب این هواپیمای زیبا می تواند کمک کند؟
با تشکر

mike4063

پست خوانده نشده by mike4063 »

من خجالت می کشم که وقتی شروع می کنم به مسئله خودم پاسخ بدهم اما به دلایلی نامعلوم FSX تمام هواپیماهای من سوخت ندارند! بنابراین این مسئله بود! قبل از برخاستن سوار سوخت شوید! روز خوبی داشته باشید و هوا را زیر بال های خود نگه دارید

TH1Flyer

پست خوانده نشده by TH1Flyer »

آیا سعی کرده اید پرواز را با سوخت کامل به پایان برسانید و دوباره راه اندازی کنید؟

جیمز بیل

پست خوانده نشده by جیمز بیل »

سلام بچه ها ، نکته ، من مجبور شدم که در max737-800 راه اندازی مجدد را شروع کنم. اطمینان حاصل کنید که چرخ تریم بین 2-3 دنده تنظیم شده است.
زیرا در V1or Vr خاموش نخواهد بود. امیدوارم این به بعضی افراد کمک کند.
به سلامتی جیم بیل "BIGGLES"

ارسال پاسخ

بازگشت به "Flight Simulator X (FSX) + نسخه بخار و Prepar3D تا v3 "