دیوید مالتبی BAC 1-11

هزاران نفر وجود دارد add-onدر وب برای کلاسیک FSX و Prepar3D v1 تا v3. از هر کجای دنیا سوار شوید و برخی از نمادهای نمادین جهان را به هر 24,000 مقصد پرواز کنید.
حجله

دیوید مالتبی BAC 1-11

پست خوانده نشده by حجله »

سلام ، من به کمک احتیاج دارم من می دانم که اینجا مکان اینجا نیست اما نمی توانم آن را انجام دهم. من نمی توانم هواپیما را به FSX. من همه چیز را امتحان کردم من می خواهم از آن استفاده کنم addon چون خوب به نظر می رسد همچنین ، برنامه ای وجود دارد که رنگ آمیزی مجدد را به DDS تبدیل می کند؟ در این مورد نیز می توانم از کمک استفاده کنم. من سعی کردم نسخه 500 را انجام دهم اما نمی توانم VC را نیز اضافه کنم. لطفا کمک کنید. متشکرم :D

اونیل

پاسخ: دیوید مالتبی BAC 1-11

پست خوانده نشده by اونیل »

سلام ، هواپیمایی را که می خواهید به سیم کارت خود اضافه کنید از کجا بارگیری کردید؟

حجله

اونیل نوشته است:
30 سپتامبر 2020 ، 06:44
سلام ، هواپیمایی را که می خواهید به سیم کارت خود اضافه کنید از کجا بارگیری کردید؟
از وب سایت آنها پرواز سیم کارت پرواز. آنها همچنین دیگری دارند addons مانند DH Comet و HS Trident یک پسر نیز ساخته شده است fsx پچ بومی اما من نمی توانم آن را کشف کنم. پچ از bjoern است. متشکرم

freddielaker2

پست خوانده نشده by freddielaker2 »

اگر شما در حال قرار دادن است fsx شما باید مطمئن شوید که آنها تنظیم شده اند FSX نسخه ها من آنها را دارم و آنها کار می کنند ، اما پرونده های اضافی باید به فهرست های مناسب منتقل شوند. آنها هنوز بهترین هستند و من فقط آرزو می کنم که دیو بتواند نسخه ای برای MSFS بسازد اما مدتها پیش همه اینها را پشت سر گذاشت. به دنبال fsx نسخه ها ، اگر نمی توانید آنها را پیدا کنید من می توانم به اشتراک بگذارم ، من کل مجموعه را دارم. اگر کسی در این سایت می داند یا می تواند با دیو تماس بگیرد ، می تواند از او س ifال کند که آیا به روزرسانی آنها برای MSFS cos the Just Flight one بوی بد نیست! lol (من هم آن را دارم) اوه .... و همین امر برای همه مجموعه های او صدق می کند ، آنها کار می کنند FSX

حجله

freddielaker2 نوشته است:
30 سپتامبر 2020 ، 20:23
اگر شما در حال قرار دادن است fsx شما باید مطمئن شوید که آنها تنظیم شده اند FSX نسخه ها من آنها را دارم و آنها کار می کنند ، اما پرونده های اضافی باید به فهرست های مناسب منتقل شوند. آنها هنوز بهترین هستند و من فقط آرزو می کنم که دیو بتواند نسخه ای برای MSFS بسازد اما مدتها پیش همه اینها را پشت سر گذاشت. به دنبال fsx نسخه ها ، اگر نمی توانید آنها را پیدا کنید من می توانم به اشتراک بگذارم ، من کل مجموعه را دارم. اگر کسی در این سایت می داند یا می تواند با دیو تماس بگیرد ، می تواند از او س ifال کند که آیا به روزرسانی آنها برای MSFS cos the Just Flight one بوی بد نیست! lol (من هم آن را دارم) اوه .... و همین امر برای همه مجموعه های او صدق می کند ، آنها کار می کنند FSX
متشکرم. می توانید خود را به اشتراک بگذارید addons با من؟ من از نسخه Steam استفاده می کنم. من همچنین برای دیگران علاقه مند هستم addons مانند DH Comet یا HS Trident. اگر آن را دارید ، می توانید آن را با من به اشتراک بگذارید. همچنین فکر می کنم می توانید از google drive به اشتراک بگذارید؟ و اگر نیاز به کاری برای addons. مجددا از شما بسیار سپاسگذارم. :D

حجله

freddielaker2 نوشته است:
30 سپتامبر 2020 ، 20:23
سلام آقا ، من در صورت فراموش کردن پیام می نویسم. اگر حواس پرتی است ، لطفا به من اطلاع دهید. می توانید دیوید مالتبی خود را به اشتراک بگذارید addons با من؟ هنگامی که شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن خود را FSX بومی دیوید مالتبی addons. بسیار متشکرم آقا و روز خوبی داشته باشید. :D

اونیل

سلام ، Hasgül ، کسانی که addons که درخواست شما اگر می توان آنها را از وب سایت Rikoooo یا هرجای دیگر بارگیری کرد addons قابل بارگیری است ، بهتر است آنها را بارگیری کنید یا از فرددی درخواست می کنید addons او فکر می کند درخواست پیوند راه بهتری است :)

حجله

اونیل نوشته است:
02 اکتبر 2020 ، 15:12
سلام ، Hasgül ، کسانی که addons که درخواست شما اگر می توان آنها را از وب سایت Rikoooo یا هرجای دیگر بارگیری کرد addons قابل بارگیری است ، بهتر است آنها را بارگیری کنید یا از فرددی درخواست می کنید addons او فکر می کند درخواست پیوند راه بهتری است :)
فقط یک لینک برای FS2004 در rikoooo وجود دارد. پرونده های زیادی در وب سایت David Maltby وجود دارد که من نمی توانستم آن را کشف کنم. فردي مي گويد دارد FSX بومی addons که 100٪ سازگار هستند من هرگز پیوندهای FS2004 را از rikoooo امتحان نکرده ام ، اما امروز سعی خواهم کرد. اما در صفحه فقط FS2004 نوشته شده است. ممکن است کار کند ، ممکن است ممنون آقا :D

حجله

اونیل نوشته است:
02 اکتبر 2020 ، 15:12
یک لینک در وب سایت آنها وجود دارد http://www.dmflightsim.co.uk اما نمی توانم پیکربندی کنم. این لینک وصله برای است FSX:https://sites.google.com/site/fsxstuffb ... s/bac-1-11 برای اندازه گیری بهتر ساخته شده و APU برای آن ثابت شده است FSX. برای پیکربندی به کمک نیاز دارم. همچنین نمی توانم بافت ها را به dds تغییر دهم. برنامه ای وجود دارد که آن را تبدیل می کند اما من قادر به انجام آن نیستم. من در این زمینه به کمک نیاز دارم من همچنین به HS Trident و دنباله دار DH آنها علاقه مندم. برای پیکربندی این موارد به کمک نیاز دارم. ممنون آقا :D

اونیل

سلام من هیچ تجربه ای در این پیکربندی ها ندارم اما می توانم پیشنهاد کنم برخی از این سوالات مربوط به تنظیمات را در انجمن بپرسید که مربوط به سیم مورد نظر شما باشد addons وارد

ارسال پاسخ

بازگشت به "Flight Simulator X (FSX) + نسخه بخار و Prepar3D تا v3 "