X-Plane کمک

شبیه ساز پرواز برای ویندوز ، macOS و Linux. X-Plane 11 یک شبیه ساز دقیق ، واقع بینانه و مدرن است.
Dariussssss

X-Plane کمک

پست خوانده نشده by Dariussssss »

اگر مشكلات، خطاها و یا برخی از سوالات را در مورد شما تجربه می كنید X-Plane شبیه ساز، آن را اینجا بنویسید همچنین درباره رفع و حل مشکلات و خطاهای مختلف در باره ما بگویید X-Plane.

jamsta

X-Plane کمک

پست خوانده نشده by jamsta »

به دنبال هر x-plane بازی

تیمو

X-Plane کمک

پست خوانده نشده by تیمو »

داریوش اسسس نوشت:اگر با مشکل ، خطا یا روبرو هستید vtc بصورت خوراکی شما چند سوال در مورد X-Plane شبیه ساز، آن را اینجا بنویسید همچنین درباره رفع و حل مشکلات و خطاهای مختلف در باره ما بگویید X-Plane.
این اولین بار است که در اینجا هستم و فقط می خواهم بگویم که خیلی خوشحالم که اینجا هستم و نظرم را با شما در میان می گذارم.
با تشکر!

juan104

X-Plane کمک

پست خوانده نشده by juan104 »

سلام. من برای نصب آن X X Plane 11 و Tried را خریداری کردم. دیسک 1 هیچ مشکلی به من نداد ، سپس دیسک 2 خطایی را نشان داد ، بنابراین تصمیم گرفتم آن را حذف کنم. من دوباره نصب را شروع کردم و هیچ مشکلی به دیسک 3 وارد نشد. یک بار دیگر آن را حذف کردم و سعی کردم دوز قبلی را تکرار کند ، اما این بار لپ تاپ من هنگام وارد کردن آن ، هیچ سی دی را تشخیص نمی دهد.
من مطمئن هستم که هیچ ارتباطی با دیسک وجود ندارد زیرا من از دو مجموعه مختلف دیسک استفاده کرده ام. مورد استفاده و کاملاً جدید
من از ویندوز 7 استفاده می کنم
من سیستم خود را نیز ترمیم کردم ، اما متأسفانه آخرین مرمت که به آن دسترسی داشتم یکی از موارد بعد از انتشار بود ، همچنین بارگیری کنید؛ مستقیم x 11 و هیچ چیز.
آیا کسی می تواند به من کمک کند؟

ارسال پاسخ

برگشت به "X-Plane 11 Flight Simulator ”