تروجان هایی که شما را پاک می کنند FSX و FSXA

برخی از نظرات و ورودی برای به اشتراک گذاشتن؟
آیا نمی شود خجالتی و رها کردن ما توجه داشته باشید. ما می خواهیم از شما بشنوم و در تلاش برای ایجاد سایت خود را بهتر و بیشتر کاربر پسند برای مهمانان و اعضای خواهم.
مهمان

پست خوانده نشده by مهمان »

به شما اطلاع می دهم که دو بار ناو هواپیمابر در بارگیری نرم افزار سیم کارت در سایت های مختلف وجود دارد. این برنامه ها به همان روشی که تصور می شود عمل خواهند کرد ، مگر اینکه تصمیم بگیرید حذف کنید. اگر برای حذف نصب با منوی کنترل پنل بروید ، پنجره ای باز می شود و نوع سبز از طریق آن عجله می کند و متوجه می شوید که تمام اطلاعات موجود در پرونده های شما از دست می رود. من متوجه شدم این اولین باری است که 2 سال پیش به حذف نصب مراجعه کردم و این صفحه را تماشا کردم و وقتی دیدم هواپیمای من 3500 ذکر شده و پاک شده است ، نمی توانم باور کنم. من با سایت تماس گرفتم و آنها را از این امر آگاه کردم و من در سایت ممنوع شدم. من می دانم که این طراح یا برنامه نویسان نبود زیرا ive در طول مدت 10 سال از محصولات خود استفاده می کرد. Ive همان دو حامل را در طی یک دوره سه ساله امتحان کردم و پرونده ها را با وزارت برنامه نویسی دفاعی بررسی کردم و بدافزاری به نام sniperspy و اطلاعات رمزگذاری نشده ای در این زمان وجود دارد. Sniperspy روشی است که شما جاسوس افزار را در هرجایی قرار می دهید و لحظه ای که لمس می شود با فرستنده تماس می گیرد و اقدامات زنده و گذشته شما و همچنین تمام اطلاعات شما از جمله داده های مخفی رمزگذاری شده را نشان می دهد. من به شما اطلاع می دهم زیرا همه ما وقت زیادی را صرف ساخت و ساز کرده ایم و این کار شروع شد (کار من در سال 2 است. همه در ساخت برنامه به همان چیزی که قرار بود باشد بوده اند و بیمار همیشه سعی می کند جامعه را مطلع کند برای محافظت از آنها. ناراحت کننده است زیرا این محصولات خاص در زمینه حمل و نقل بهترین سیم کارت ها هستند. من سعی کردم با سازنده تماس بگیرم اما نتیجه ای ندارد. یک پرواز ایمن داشته باشید و آگاه باشید و ایمن باشید و بارگیری ها را تماشا کنید. من فقط یکی از میلیونها نفر هستم و جانبازی هستم که از طریق یاهو هک شده و بیمار است به شما می گویم کاش همه این بحران در سراسر جهان متوقف شود. ریکوو ، از شما متشکرم که مکان خوبی برای همه ما فراهم کردید برو و انجمنی که &٪ # @ می دهد؟ !!!! ب).

Gh0stRider203

پست خوانده نشده by Gh0stRider203 »

در واقع، Sniperspy یک نرم افزار نظارت از راه دور است که مستقل از هر چیز دیگری است.

شما چیزی برای حمایت از این ادعاها دارید؟

archangelmj12

پست خوانده نشده by archangelmj12 »

همه شما باید انجام دهید این است که به وب سایت بروید و اطلاعاتی را که با برنامه در اختیار دارید، بخوانید. این برنامه به طور سالانه بیش از 15 سالانه بوده و برنامه ای است که توسط بسیاری از سازمان ها استفاده می شود، حتی حتی در قانون. به همین دلیل اخطار اخطار دادم، اما اگر شک و تردید را بارگیری کنید، معروفترین تارنمای آنلاین، همانطور که قبلا گفتم، این همه نسخهها نیست، و من از هر برنامه دیگری که مشخص میکنم جاسوسی خوب است، نمیدانم. من تصور می کنم بهتر است مردم را از طریق تجربه به جای دیدن برای خود بشنوند. حقیقت این است که من می توانم به شما اطمینان دهم که چرا من معمولا از وبلاگ نویسی و یا چیزهای دیگر رد می شوم. وقتی که من در موقعیتی برای اثبات قرار می گیرم، باید نام محصولاتی را که آسیب می رسانند، اما در این صورت می دانم که توسط خالق اولیه این برنامه یا برنامه ها انجام نشده است. به طور خاص، می خواستم سایت را هشدار دهم تا مردم را فراموش نکنم. من قصد ندارم هر چیزی را روی سایت شما بنویسم، به عنوان یک موضوعی که از زمان آغاز آن در سایت شما بوده است، هرچند من به عنوان عضو جدید ذکر شده است. من در 2008 یا 2009 پیوستم Ive با مایکروسافت در خارج از سیاتل و تکنسینهای خود در مسائل و هشدارها نه تنها برای MSFS کار کرده بلکه هر چیزی را که از طریق یک برنامه مایکروسافت و یا شبکه اجرا می شود، درست همان کاری را انجام می دهد که از طریق 98 کامپیوترهای جهان اجرا می شود، یک مشکل بزرگ است چرا که بسیاری از کامپیوترهای جهان از برنامه های MS استفاده می کنند. ناف گفت:

Kyrelel

پست خوانده نشده by Kyrelel »

اگر می خواهید مردم را به هدایت و روشنی از بعضی از دانلودها، به همین دلیل به ما بگویید که چه / جایی که آنها به جای این که به عمد مبهم هستند؟

ارسال پاسخ

بازگشت به "جعبه پیشنهادات"