سرعت دانلود وحشتناک

برخی از نظرات و ورودی برای به اشتراک گذاشتن؟
آیا نمی شود خجالتی و رها کردن ما توجه داشته باشید. ما می خواهیم از شما بشنوم و در تلاش برای ایجاد سایت خود را بهتر و بیشتر کاربر پسند برای مهمانان و اعضای خواهم.
sylvantino

سرعت دانلود وحشتناک

پست خوانده نشده by sylvantino »

من در یک اشتراک XMMM ماه مشترک هستم، اما من فقط به سختی می توانم سرعت دانلود 6KB / sec را در این سایت بدون توجه به آنچه دانلود آن است، این تنها سایت من مشکلی است. آیا کسی می تواند به این سرعت ها نگاه کند؟

آواتار کاربر
rikoooo
مدیر جهانی
محل: سوئیس
تماس:

سرعت دانلود وحشتناک

پست خوانده نشده by rikoooo »

سلام سیلوانتینو

امروز پهنای باند بیشتری برای سرور خود گذاشتیم، لطفا دوباره امتحان کنید.

به هر حال در روز دوشنبه من یک قرار ملاقات در مرکز داده سرورهای ما میزبانی شده است، من خواهان پهنای باند بیشتری است، بنابراین در اوج زمان ما هنوز هم می تواند در خدمت سرعت بالا.

با تشکر از شما

اریک
vol vols - پروازهای مبارک

اریک - محیط مدیریت

Gh0stRider203

سرعت دانلود وحشتناک

پست خوانده نشده by Gh0stRider203 »

من پست به عنوان یک کاربر، و نه یک مدیر، اما من هرگز مشکل با سرعت دانلود از Rikoooo.

StonewallUSMC

سرعت دانلود وحشتناک

پست خوانده نشده by StonewallUSMC »

برای osprey رفت ، فقط ساعت 26 طول کشید و یک پرونده خالی را باز کرد ، بار دوم 12hrs 45 دقیقه به یک پرونده خالی رفت ، سپس رفت و تنها شخصی را که کار کرد انجام داد و سپس یادداشتی توسط خالق در مورد نصب داشت. برای نصب ، مدیر را نصب کنید ، برای روشن شدن ، معمولاً هنگام مراجعه به بخش نصب ، به منظور استفاده از محصولی از آن ، از منو استفاده کرده و از آن استفاده کرده و یک کلیک و اجرا را خواهید داشت ، سردرگمی این است ، این هیچ ربطی به پرونده ندارد. شبیه ساز پرواز MS در حالت مدیر با کلیک راست و سپس محصول بارگیری می شود. اگر در غیر این صورت انجام شود باعث خرابی های متعدد یا یخ زدن صفحه می شود. من تحقیق کردم ، چرا همیشه یک خط فرمان استفاده از مدیر برای استفاده از برنامه بوده است. از هزاران مورد اضافه در راه هواپیما این تنها موردی است که در نهایت کنترل cfg من به پایان رسید. پرونده ، وارد شدم و لیست های مختلف را دیدم. در این پیکربندی نیز خطری وجود دارد و در صورت وجود یک اشکال می تواند برنامه ویندوز را خراب کند. اگر بارگیری را انجام دادید ، قبل از نصب ، نسخه پشتیبان از فایل cfg خود تهیه کنید. محل پرونده به این ترتیب٪ APPDATA٪ MICROSOFT /FSX. بارگیری شده آفریقایی بسیار مناسب است که در ده سال از این مدل و نوع مشاهده شده است ، قابلیت پرواز کاملاً مناسب است ، ممکن است با استفاده از LITTLE LITTLE استفاده شود که به خصوص با توجه به استفاده از اسلایدها یا انواع مختلفی که فقط شروع می شود تا شروع شود و پرواز می کند ، Yoy نمی خواهد ناامید شوید هنگامی که شما متوجه شدید که تنها کاری که باید انجام دهید اینست که بر روی مدیر کلیک کنید تا به عنوان سرپرست اداره شوید ، و bling کنید. اگر شما منتظر ساعت 24 ساعت برای بارگیری خالی هستید ، غیر از این کار و تلاش برای راه دیگر ، زمان سختی برای مقابله با آن خواهد بود. هنوز بهترین سایت با بهترین نوار افزودنی هیچ کدام.

200k

سرعت دانلود وحشتناک

پست خوانده نشده by 200k »

خدا

StonewallUSMC

سرعت دانلود وحشتناک

پست خوانده نشده by StonewallUSMC »

اگر این کار را انجام دادید که پرونده در قسمت اول باشد ، باید در منوی رایانه خود به اینترنت بروید و صفحه اصلی خود را به rikoooo تغییر دهید ، و اگر از PPOE استفاده نمی کنید ، باید تنظیمات اینترنت خود را بررسی کنید (برای ورود به اینترنت باید از رمز عبور استفاده کنید) آن را به گزینه دیگر تغییر دهید. یكی از مهمترین نكات بحث برای رایانه ، استفاده از آن از طریق پورتال اشتباه به اینترنت است ، من بعضی اوقات از اینترنت محلی استفاده می كنم و در ساحل شرقی در منطقه میانه و بعضی اوقات به دلیل میزان بارگیری آن آهسته می شوم. توسط سرورها پردازش می شود. ساعت خود را نیز بررسی کنید ، اگر در ایالات متحده شانس خود را برای بارگیری در نظر بگیرید وقتی همه در اروپا در اوج روز خود هستند. آنها را در اواخر عصر وقت خود بگیرید. آن تنظیمات را بررسی کنید ، و اگر می خواهید بیش از 200٪ رایانه خود را بنویسید ، اگر می بینم بد است به شما می گوید چه کاری انجام دهید.

ارسال پاسخ

بازگشت به "جعبه پیشنهادات"