Posky 747 Classic

برخی از نظرات و ورودی برای به اشتراک گذاشتن؟
آیا نمی شود خجالتی و رها کردن ما توجه داشته باشید. ما می خواهیم از شما بشنوم و در تلاش برای ایجاد سایت خود را بهتر و بیشتر کاربر پسند برای مهمانان و اعضای خواهم.
حجله

Posky 747 Classic

پست خوانده نشده by حجله »

سلام ریکوو ، من این را دوباره می نویسم تا در صورتی که موضوع قدیمی من را به طور تصادفی حذف کردید ، به خاطر بیاورید. من یک کابین خلبان مجازی برای سری Posky 747 Classic می خواهم. اگر کابین خلبان شیشه ای باشد هنوز مشکلی ندارد. همچنین سعی کنید FPS آن را دوستانه تر کنید. رایانه من بد است. متشکرم

superskullmaster

پاسخ: Posky 747 Classic (حذف نشود)

پست خوانده نشده by superskullmaster »

شما احتمالاً تنها کسی هستید که به یک کابین خلبان وحشتناک frankenstien 747 Classic علاقه مند هستید. JustFlight در حال کار بر روی یک مورد مناسب است.

حجله

.
آخرین ویرایش توسط حجله در 24 سپتامبر 2020 ، ساعت 22:31 ، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

حجله

superskullmaster نوشته است:
24 سپتامبر 2020 ، 18:48
شما احتمالاً تنها کسی هستید که به یک کابین خلبان وحشتناک frankenstien 747 Classic علاقه مند هستید. JustFlight در حال کار بر روی یک مورد مناسب است.
با دقت بخوان. قبل از اظهار نظر دو بار فکر کنید. فقط پرواز برای انجام است P3D فقط و من به شما گفتم من ثروتمند نیستم Posky 747 بسیار خوب است. و من گفتم اگر کابین خلبان شیشه ای باشد هنوز هم خوب است.

قفل شده

بازگشت به "جعبه پیشنهادات"