Postavljanje Portlanda i Salt Lake Cityja: FSX, FSX: SE ili P3D4?

Lockheed Martin nam nudi Prepar3D v4 i v5 sada su izvorni za 64-bitne sustave i VR kompatibilne. Prepar3D uključuje korisnike u potopni trening kroz realna okruženja. Idealno za komercijalne, akademske, profesionalne ili vojne instrukcije.
Gero-1954
Pridružio se: 22 siječanj 2019, 07:28

Nepročitani post by Gero-1954 »

Na početku instalacije: kako sam mogao odlučiti za instalaciju FSX, FSX: SE ili P3D4?
Imam sva tri simulatora, ali iz velike veličine preuzete datoteke, čini mi se kao da će krajolik biti sposoban P3D4, i stoga mi je potrebna samo instalacija P3D4.

captainblock
Pridružio se: 11. lipnja 2018., 21:41

Nepročitani post by captainblock »

FSX mogu podnijeti dovoljno, instalirala sam mnogo prije. Samo odaberite koji god simulator želite da se krajolik instalira, jednostavno.

Dariussssss
Pridružio se: 27., 2016:17

Nepročitani post by Dariussssss »

Tu je i još jedna opcija, aplikacija Scenery installer. Imam ga FSX , ali siguran sam da vrijedi P3D također . Izvrstan alat.

Gero-1954

Bok Darius,

koristeći (najnoviji?) instalacijski program 11.1, nemam mogućnost za koji simulator da instaliram. Mogu birati samo između "Automatske" i "Specifične" instalacije. Uvijek pokušavam drugi u nadi da će mi dopustiti da odlučim gdje ću instalirati, ali u ovom slučaju samo FSX-Put je dostupan, ne FSX: SE i ne P3D4.

Možda pokušavam bilo što drugo. Međutim, hvala na odgovoru. Gero

Korisnički avatar
rikoooo
Global administrateur
Pridružio se: 09. rujna 2011., 10:03
Mjesto: ŠVICARSKA
Kontaktirajte nas na:

Nepročitani post by rikoooo »

Pozdrav,

Morate odabrati "Automatsku" instalaciju, a zatim na popisu odaberite svoj simulator, ako vaš simulator nije naveden, to znači da postavka simulatora nije ispravna. Instalacijski program uvijek traži u vašem registru ključ koji sadrži puni put vašeg simulatora, ako ključ nije prisutan, simulator nije instaliran ili je loše postavljen.
Bon vols - Sretni letovi

Erik - Admin

Gero-1954

Hvala - posljednji odgovor bio je TAKO to što sam očekivao. Radi, odluka koju simulator treba koristiti dolazi automatski nakon jednog koraka.

Započni novu temu Odgovori

Povratak na "Prepar3D v4 i v5 (64 bita) "