Bombardier CRJ je instaliran, ali se ne pojavljuje u Pripremi 3d v4.5

Lockheed Martin nam nudi Prepar3D v4 i v5 sada su izvorni za 64-bitne sustave i VR kompatibilne. Prepar3D uključuje korisnike u potopni trening kroz realna okruženja. Idealno za komercijalne, akademske, profesionalne ili vojne instrukcije.
thaiphoon
Pridružio se: 05 veljače 2012, 16:45

Nepročitani post by thaiphoon »

Kako lijep zrakoplov, Erik! Vjerojatno najljepši mali suvremeni regionalni zrakoplov.
Samo: preuzeo sam avion, instalirao ga s jednostavnim instalacijskim programom, i kliknuo Prepar3dv4 kada se to od vas zatraži, ali letjelica se ne pojavljuje kad otvorim Prepar.
Tijekom instalacije rečeno mi je da postoji ažuriranje za ovaj AC, ali nisam znala kako uključiti tu datoteku. Može li netko pomoći, molim vas? Hvala vam.

Dodatna napomena: Ugradio sam i deinstalirao zrakoplov nekoliko puta, uvijek s istim negativnim rezultatom. Pogledao sam ažuriranja (gdje preuzeti?), Ali ažuriranja su iz drugih razloga.
Privitak rikooo crj-200.png više nije dostupan
Privitci
rikooocrj-200.png
rikooocrj-200.png (22.93 KiB) Pregledano 652 puta

Korisnički avatar
rikoooo
Global administrateur
Pridružio se: 09. rujna 2011., 10:03
Mjesto: ŠVICARSKA
Kontaktirajte nas na:

Nepročitani post by rikoooo »

Bok,

Preuzmite najnoviju verziju, kao što ste rekli da postoji ažuriranje. To će riješiti vaš problem:

https://www.rikoooo.com/downloads/viewdownload/16/876

hvala
Bon vols - Sretni letovi

Erik - Admin

thaiphoon
Pridružio se: 05 veljače 2012, 16:45

Nepročitani post by thaiphoon »

Dragi Erik,
Želim vam zahvaliti na pomoći. Ovaj novi download stvarno je učinio posao. Morate biti maestro simulacije letenja, isto kao i Roger Federer (mon compatriote) maestro u tenisu.
Srdačan pozdrav
Dario

Započni novu temu Odgovori

Povratak na "Prepar3D v4 i v5 (64 bita) "