Najnoviji TDS 737

Lockheed Martin nam nudi Prepar3D v4 i v5 sada su izvorni za 64-bitne sustave i VR kompatibilne. Prepar3D uključuje korisnike u potopni trening kroz realna okruženja. Idealno za komercijalne, akademske, profesionalne ili vojne instrukcije.
aussieflyer38
Pridružio se: 27. kolovoza 2015., 12:06

Najnoviji TDS 737

Nepročitani post by aussieflyer38 »

Upravo ste to preuzeli i to je prelijepa letjelica, ali dva problema prilikom slijetanja podvozja ne protežu se ispravno kotači su pod kutom koji nije pravilno zaključan, a pri slijetanju podvozje zrakoplova nestaje na pisti. Je li njihov popravak za ova dva problema, ako da, gdje da ga nađem. Sva pomoć cijenjena hvala.

Don

joezei1
Pridružio se: 30. 2019. 21., 11:XNUMX

Najnoviji TDS 737

Nepročitani post by joezei1 »

Niste spomenuli, koji simulator koristite. Pretpostavljam P3D4.
Vaš bi problem mogao biti uzrokovan pogrešnim modelom vašeg simulatora. (FS9 model u P3D i sl.)

Pokušajte preuzeti druge zrakoplove TDS 737 (na primjer s moje web stranice) kako biste vidjeli postoji li problem i dalje.
Ako zrakoplovi s moje web stranice nemaju ovaj problem, jednostavno prebrisati model i airfile i plane.cfg iz mog zrakoplova na svoj.

Evo moje web stranice: AIRMEDIA4YOU - Ponovno uređuje Joerg Zeitschelhttp: //www.adrastea.de

aussieflyer38
Pridružio se: 27. kolovoza 2015., 12:06

Najnoviji TDS 737

Nepročitani post by aussieflyer38 »

Bok, dogodilo se prvih 5 letova, a onda sam se ispravio, pojma nije bilo što se dogodilo, ali sad je sve u redu. Očito je neka vrsta greške prilikom utovara aviona. Sjajan model, volite. Hvala na odgovoru

Don

Započni novu temu Odgovori

Povratak na "Prepar3D v4 i v5 (64 bita) "