kompatibilnost P3DV4 i V5

Lockheed Martin nam nudi Prepar3D v4 i v5 sada su izvorni za 64-bitne sustave i VR kompatibilne. Prepar3D uključuje korisnike u potopni trening kroz realna okruženja. Idealno za komercijalne, akademske, profesionalne ili vojne instrukcije.
Korisnički avatar
albe31
Pridružio se: 22. travnja 2018., 19:04
Kontaktirajte nas na:

Nepročitani post by albe31 »

Pozdrav osoblju Rikoooo,

Ispričavam se ako je ovaj post udvostručen s onim koji sam objavio na Frenc forumu, ali nisam imao odgovor ...

Na stranicama za preuzimanje paketa aviona za P3D, Vidio sam da su mnogi od njih sada kompatibilni P3DV5.
Imam mnoge instalirane ispod P3DV4.5 tako Htio sam ih imati na raspolaganju i ispod P3DV5.

Preuzeo sam "svježu" verziju paketa (zahvaljujući mogućnosti Jumbo) i pokušao je instalirati pod P3DV5.

Instalacijski program otkrio je obje verzije sustava P3D, Tako da odabrao sam P3DV5 da pokrenem instalaciju i dobio sam poruku "je ovaj paket otkriven i mora ga deinstalirati prije... "
PROBLEM:
Želim držati pod funkcionalnom P3DV4
I želim to učiniti dostupnim P3DV5

Postoji li način nabaviti paket (ili avion, ili krajolik ...) istovremeno pod verzijama V4 I V5 ?

Hvala na interesu koji ćete iskazati na moj zahtjev.
"albe31"
vieil utilisateur de FS (depuis FS1 en 1982 !!!), passé à P3DV4.5
Konfiguracija: WIN10, 64 bita. AMD Ryzen 3 3,5GHz, 16G RAM, GeForce GTX1070 8G
SAITEK proflight, multipanel, radiopanel, kormilo
Site: https://simu.alain-bettan.fr

Nitrical
Pridružio se: 01 svibnja 2016, 23: 06

Nepročitani post by Nitrical »

Ne znam postoji li mnogo razlika između V4 i V5. Osim nekoliko sitnica koje, prema onome što sam pročitao u nekoliko recenzija, nisu potpuno razrađeni.
Nisam više planirao nadogradnju. Posebno s nadolazećim FS2020 i nadogradio sam sa FSX do P3DV4.5 prije manje od godinu dana.

No, da se vratim na svoje pitanje:
Ugradio sam duplo unutra FSX i P3DV4.5 jednostavnim klikom na obojicu. Prije je dobro funkcioniralo.

Međutim, ako postoje razlike, onda mislim da možete učiniti sljedeće:
Odaberite ručnu instalaciju.
Stvorite za primjer temprariju P3DMapa zrakoplova V5 i a P3DMapa V4 zrakoplova u dokumentima ili na bilo kojem mjestu gdje možete grupirati svoje P3D Preuzimanja.
- Pokrenite exe.
- Odaberite ručnu instalaciju
- Odaberite P3DMapa V5 ako želite instalirati model V5 i također stvoriti podmapu u tom direktoriju s nazivom ravnine.
- Zatim instalirati u tu specifičnu mapu.
- Nakon toga možete kopirati sadržaj na svoj glavni P3DV5 staza. (Imajući na umu da sadržaj mapa poput zvuka / efekata / aviona itd. Treba biti postavljen drugačije i u ispravnu mapu)

Nakon kopiranja na sličan način možete ga ponovo instalirati P3DV4.5 ili čak FSX, Vaša instalacija u mapi temp nestat će, ali kopija će ostati.

Ovo je malo kako sam instalirao neke modele, dok sam neke od aviona malo više prilagodio svojim željama. Manje gnjavaže kada morate ponovo instalirati kompletan simulator.

Korisnički avatar
albe31
Pridružio se: 22. travnja 2018., 19:04
Kontaktirajte nas na:

Nepročitani post by albe31 »

Zahvaljujem na odgovoru, ali mislim da kreatori instalacijskog programa mogu lako ispraviti ovaj program, kad testiraju prethodnu instalaciju paketa.

Između zrakoplova, krajolika, komunalnih službi ... ispod imam instalirane pakete P3D V4.5.
Kao što ste već rekli, uključene mape nisu samo simobject / zrakoplovi, već i drugi poput zvuka, efekata, mjerača ... u korijenu instalacije verzije.

Ako bih odabrao ručno instalirati sve svoje pakete, potrebno vrijeme da to učinim bilo bi pretjerano ...

Ovo objašnjava moj poziv na podršku.

Hvala još jednom, imaju dobre letove.
vieil utilisateur de FS (depuis FS1 en 1982 !!!), passé à P3DV4.5
Konfiguracija: WIN10, 64 bita. AMD Ryzen 3 3,5GHz, 16G RAM, GeForce GTX1070 8G
SAITEK proflight, multipanel, radiopanel, kormilo
Site: https://simu.alain-bettan.fr

Nitrical
Pridružio se: 01 svibnja 2016, 23: 06

Nepročitani post by Nitrical »

A može slijediti tu logiku, ali samo za malo.

Morate se sjetiti da su ovi modeli besplatni. Rikooo tim već troši dosta vremena na ažuriranje i prilagođavanje ovih modela i pripremu jednostavnog instalacijskog programa s jednim klikom za upotrebu.

Besplatno je, lako je. Mali zaokret, ne bi trebao biti tako težak.

Započni novu temu Odgovori

Povratak na "Prepar3D v4 i v5 (64 bita) "