Nema građevina pri pokretanju PhotoReal krajolika

Lockheed Martin nam nudi Prepar3D v4 i v5 sada su izvorni za 64-bitne sustave i VR kompatibilne. Prepar3D uključuje korisnike u potopni trening kroz realna okruženja. Idealno za komercijalne, akademske, profesionalne ili vojne instrukcije.
kemic
Pridružio se: 05. ožujka 2018., 13:33

Nepročitani post by kemic »

Preuzeo sam i hawaii_photoreal vol1 vol2 vol3 i havajske otoke Kauai. Deinstalirao sam i pokrenuo jedan po jedan, u oba slučaja svaka se datoteka učitala fino i prikazala se u Biblioteci pejzaža, ali kad letim oko Kauaija, nema zgrada ni bilo kakvih gradova. U oba slučaja čini se da su zgrade aerodroma u redu. U prošlosti sam instalirao gradske pejzaže Orbx Honolulu koji dobro funkcioniraju, ali obožavaju leteti i na "Vrtnom otoku" i nadao sam se da će ovo pregnuće biti malo realnije izletjeti iz Lihuea. Svaka pomoć bi bila zahvalna.

Uz to, vodim REX 4 teksture izravno s Soft Cloudsom i zračnim lukama Rexworlwide i Tomato Shadersima. Brzi pregled hardvera ispod u potpisu.

kemic
Pridružio se: 05. ožujka 2018., 13:33

Nepročitani post by kemic »

Samo fikcija. Pronašli smo rješenje. Primio sam odgovor dana Prepar3D Forum savjetuje da većina fotorealnog krajolika NE uključuje Autogen vegetaciju ili zgrade. Vodim Orbx HD Drveće i zgrade i očekivao sam da će to riješiti, nažalost to nije slučaj. Pronašli smo vezu https://hawaii-photoreal.com/downloads-fsx-p3d/ te preuzeli i instalirali FSJ - Hawaii Photoreal Vol. 1 - postavljanje Niihau, Kauai i Oahu v.0.99, postavljanje FSJ - Hawaii Dodatni sadržaji, Ažuriranje fotoaparata na Havajima i FSJ - Havajske zračne luke od George Keogh Setup. Sve sada super funkcionira. Voda nije lijepa kao OrbX Honolulu citiscapes tako da će to biti moj glavni Oahu za VFR. FSJ aplikacija puno je ljepša od standardne P3D za Kauaija.

Započni novu temu Odgovori

Povratak na "Prepar3D v4 i v5 (64 bita) "