Concorde Historical Pack nije dohvatljiv zbog potresa i druge dinamike leta

Lockheed Martin nam nudi Prepar3D v4 i v5 sada su izvorni za 64-bitne sustave i VR kompatibilne. Prepar3D uključuje korisnike u potopni trening kroz realna okruženja. Idealno za komercijalne, akademske, profesionalne ili vojne instrukcije.
S1vannah
Pridružio se: 07. rujna 2015., 21:57

Nepročitani post by S1vannah »

Bok svima! Teško tresenje i kontrola prilikom polijetanja još uvijek je na snazi ​​za novi Concorde. Ovaj je avion trenutno nemoguć, uprkos ažuriranju 7/20 .mdl. To je sjajno djelo! Molimo programere, pogledajte još jedan. Jedva čekam da letim! Živjeli!

PAVLA1984
Pridružio se: 22 svibnja 2015, 18: 52

Nepročitani post by PAVLA1984 »

Otkrio sam isti problem isto tako da se motori isključuju bez razloga i stav 11 i više stupnjeva nosa u krstarenju, a COG ne radi. Loš dio softvera s Rikoooovog dijela.
Vratio sam se na preradjenu verziju Concordea sve dok se SVI problemi ne riješe s tim.

Korisnički avatar
rikoooo
Global administrateur
Pridružio se: 09. rujna 2011., 10:03
Mjesto: ŠVICARSKA
Kontaktirajte nas na:

Nepročitani post by rikoooo »

Bok, hvala na povratnim informacijama,
Problem je u tome što imam druge korisnike koji kažu da sve funkcionira u redu, tako da trebam više ljudi da dođu ovdje i objasne mi imaju li problema ili ne. Osobno nemam ozbiljnih problema s tresenjem i kontrolom pri polijetanju, nijedan motor nije ugašen. Nastojim reproducirati vaša pitanja bez uspjeha. Dakle, mislim da mislim da bi vaša pitanja mogla stići od treće strane add-on ali ne mogu biti siguran. Također, EZdok kamera add-on može izazvati ozbiljno tresenje.
Bon vols - Sretni letovi

Erik - Admin

PAVLA1984

trčim FSX ubrzanje sa SVIM zrakoplovima dodaje dodatke rikooooa, jer su oni USUALLY najpouzdaniji.
Uklonila sam SVE ostalo addons (za to mi je trebalo više od 5 sati) i instalirao upravo ovo addon a imao je potpuno isti problem opovrgavajući vašu teoriju treće strane addon.

Korisnički avatar
rikoooo
Global administrateur
Kontaktirajte nas na:

Bok,
Zaista bih vam zahvalna ako mi možete poslati videozapis s tim potresima, pomoglo bi mi da ispravim problem. Prije toga, pokušajte li isključiti utikač sa džojstika, umjesto toga upotrijebite tipkovnicu. Kao i budite sigurni da imate najnovije ažuriranje koje sam prenio jutros. Hvala ti puno

Pomozite mi da napravim odličan dio softvera
Bon vols - Sretni letovi

Erik - Admin

PAVLA1984

Ne koristim džojstik za letanje aviona FSX, Isključivanje motora čini se da je razvrstano, ali težište i dalje NE radi, ostaje na oko 24.7% u krstarenju, kada bi trebalo biti 54 do 55% u krstarenju s COG-om na oružanoj ploči inženjera, ovo u zaokret je držanje svjetiljki na macu 2 i uzrokuje pad brzine zbog visokog stava nosa na visini na mahu 2.04 @ 60,000 stopa. Ovo je nakon preuzimanja ažuriranja koje ste prenijeli jutros. Ne mogu shvatiti što nije u redu ako to nije nešto što ne znam u vezi s COG konfiguracijom. Došao sam do preuzimanja kopije priručnika o operacijama pilota British Airways-a i slijedio ga do pisma u skladu s Concorde SOP-om, moj sljedeći korak za savjet će biti da se obratim kapetanu Bannisteru, glavnom pilotu Concorde-a radi savjeta kako bi se osiguralo Nisam nešto što radim.
Privitci
CONCORDEHISTORICPACK.jpg
CONCORDEHISTORICPACK.jpg (97.36 KiB) Pregledano 3655 puta

S1vannah

Bok Eric. Thx za svoj trud ovdje. Odličan je Rikooo dodatak. Evo mog iskustva ...

trčim P3Dv3 i v5. (32 i 64 bitne varijacije). Instalirana su oba konkursa. Čini se da v3 izgleda dobro, ne trese se, ali uskoci su izuzetno dugi i spori. U v5 dobivam i jako duge staze za piste, opet imam grijanje, opet vrlo sporo podizanje, ali uspijeva. Nakon oko 250 čvorova počinje se tresti gore-dolje. Kako nastavljate ubrzavati i dobijati nadmorsku visinu, potresanje se značajno pogoršava. nemam problema s motorima. Kad usporim i spustim drhtanje smanjuje se i opet oko 250 čvorova prestaje. Potencijalno je ovo jedna od najboljih ponuda tvrtke Rikooo, pa se nadam da ćete pronaći lijek. Puno hvala na zanimanju. Pokušat ću poslati video….

Sve najbolje

Greg

S1vannah

Pokušao je prenijeti 2 Windows .mov videozapisa. Portal Rikooo neće poprimiti nikakav format osim JPG, JPEG, GIF, PNG, TXT, RTF, PDF, ZIP, TAR.GZ, TGZ, TAR.BZ2 ... thx.

Korisnički avatar
rikoooo
Global administrateur
Kontaktirajte nas na:

Pozdrav S1vannah, hvala ti puno na uloženom vremenu i trudu,

Pošaljite svoj video ovdje https://vimeo.com/upload (IZBORITE "BEZ HVALA" za besplatan račun), a zatim mi pošaljite vezu ovdje. Ili mi pošaljite svoj video izravno sa moje stranice Rikoooo (pošaljite mi poruku) https://www.facebook.com/RikooooSimu/.

Pokušat ću popraviti većinu problema

PAUL1984: Hvala vam na snimku zaslona, ​​a pomaže i vizualiziranju problema s COG-om. Dat ću detaljnije u ovo.
Bon vols - Sretni letovi

Erik - Admin

superskullmaster
Pridružio se: 30. travnja 2015., 01:35

Nepročitani post by superskullmaster »

Osjećam to pitanje i ja. Nisam ga već shvatio, sugeriralo je da bi to mogao utjecati A2A-ov Accufeel modul. Ako nije, možda ću morati malo podešavati.

Započni novu temu Odgovori

Povratak na "Prepar3D v4 i v5 (64 bita) "