Embraer ERJ 145 Višestruka livreja FSX & P3D

Lockheed Martin nam nudi Prepar3D v4 i v5 sada su izvorni za 64-bitne sustave i VR kompatibilne. Prepar3D uključuje korisnike u potopni trening kroz realna okruženja. Idealno za komercijalne, akademske, profesionalne ili vojne instrukcije.
Sjeverozapad102
Pridružio se: 20., 2019:23

Nepročitani post by Sjeverozapad102 »

Uključuje li se kotačić za nos ERJ-145 ili je zaglavljen ravno u simulaciji?

Hvala ti,

Nitrical
Pridružio se: 01 svibnja 2016, 23: 06

Nepročitani post by Nitrical »

Nije zapelo.

Kotač za nos dobro funkcionira kada tim avionom napunite let iz glavnog proizvođača. Prestaje raditi kad sletite.

U nekoliko je slučajeva čak dobro funkcionirao nakon slijetanja. Mislio sam da to ima veze sa silom slijetanja. Ili sletite na meko ili na tvrdo, a to ne ide.
Moram priznati da nisam osoba koja čita napomene i priručnike o izdanju, pa ne znam što tamo piše.
Moj je sustav trenutno upakiran još nekoliko tjedana, tako da nisam uspio u potpunosti testirati svoju teoriju o tome.

Sjeverozapad102

Re: Embraer ERJ 145 Višestruka livreja FSX & P3D

Bok Nitrico,
Zvuči dobro. Samo tražim modele na kojima možete vidjeti upravljač nosnim zupčanicima ako je moguće. Uglavnom za realizam. Ipak hvala!

Oniel
Pridružio se: 24. rujna 2020., 20:50

Nepročitani post by Oniel »

Pozdrav Northwest102! Kad kažete da tražite "modele" s realističnim upravljanjem zupčanikom u nosu. Govorite li o nekom modelu ili ERJ-u?

Sjeverozapad102

Bok Oniel,
Bilo koji model. Obično letim zrakoplovima koji su više korporativni ili kućni. Kad sam letio u FS2002, okretanje nosnog kotača nije bilo tako velika stvar. Uletjeti P3Dv4.5 + Htio bih samo malo podići realizam. U idealnom slučaju volio bih pronaći bijeli ili korporativni Airbus A320 ili A321 s krilatima, ali ga nisam uspio pronaći.

Oniel
Pridružio se: 24. rujna 2020., 20:50

Nepročitani post by Oniel »

U redu do sada najbolji besplatni program A32X s najboljim upravljačem za nos za takav addon znam da je projekt Airbus. Ovdje možete pronaći vrlo dobar paket:
https://library.avsim.net/search.php?Se ... &Go=Search

Započni novu temu Odgovori

Povratak na "Prepar3D v4 i v5 (64 bita) "