Avioni nisu cathing na kliziti nagib.

Tisuće ih je add-onna Internetu za klasično FSX i Prepar3D v1 do v3. Poletite s bilo kojeg mjesta u svijetu, leteći nekim od najznačajnijih svjetskih letjelica na bilo kojem od 24,000 odredišta.
geniousabhishe1
Pridružio se: 14. ožujka 2017., 07:36

Nepročitani post by geniousabhishe1 »

Zapravo ja skinuti 737 164 esnafa baza paket i B787 bazu paket i kad sam letjeti da sam saznati da se ne uhvatiti kliziti nagib. To automatski poravna sa piste, ali ne snima kliziti padinu.

Gh0stRider203
Pridružio se: 21. srpnja 2015, 09:45

Nepročitani post by Gh0stRider203 »

Dobro jutro (ok, dobro tehnički popodne ovdje u Teksasu).

Obično letim B747-400LCF, a to sam primijetio i kod VEĆINE mojih zrakoplova. Nisam siguran zašto je to tako, iskreno. Imam tendenciju biti prilično dobar u ručnom "letenju lopte", ali da budem iskren ... Ne bih vjerovao računalu da to učini umjesto mene, hahaha, znam da će uh QW757 to učiniti, ali iskreno me čini nervoznim hahaha

Korisnički avatar
Tonny0909
Pridružio se: 28., 2009:08
Najčešće korišteni simulator: FSX
Mjesto: Lahti

Nepročitani post by Tonny0909 »

Obavezno onemogućite "ALT HLD" kada uključite "Pristup"

JanneAir15
Pridružio se: 18 veljače 2017, 18:50

Nepročitani post by JanneAir15 »

Aa ... sad znam zašto sam imao problema s projektom Airbus A380. Hvala vam vrlo mnogo za ponovno pomaže Tonny0909! : Cheer:

-JanneAir15

geniousabhishe1
Pridružio se: 14. ožujka 2017., 07:36

Nepročitani post by geniousabhishe1 »

Hvala na prijedlogu, ali moji problemi nestali kad sam dobio sp2 instaliran na mom sustavu.

WilliamB
Pridružio se: 24. travnja 2016., 10:35

Nepročitani post by WilliamB »

Imao sam ovaj problem prije nego što se i najbolji način da se bave to je bilo uspostaviti na localiser ranije i na istoj visini ili na istoj udaljenosti od piste, ali manji u visinu. Isto tako ono što može pomoći je ako čim uspostaviti na ILS kliknite pristup Držati. probati ove, a ako oni ne učiniti trik gledati na youtube ili negdje drugdje. Većina localisers su oko 2000-2500ft kao najbolje mjesto za biti. Dajte ih sve prije.
Pozdrav
Volja

Započni novu temu Odgovori

Povratak na “Flight Simulator X (FSX) + Steam izdanje & Prepar3D do v3 "