Kanarski otoci Prirodne ljepote dio 1 i 2

Tisuće ih je add-onna Internetu za klasično FSX i Prepar3D v1 do v3. Poletite s bilo kojeg mjesta u svijetu, leteći nekim od najznačajnijih svjetskih letjelica na bilo kojem od 24,000 odredišta.
janroth
Pridružio se: 04. travnja 2017., 11:10

Nepročitani post by janroth »

ls
Preuzeo sam i instalirao slike Scenara Kanarskih ostrva1 i 2. Prvi dojam kad sam počeo letjeti FSX Steam Edition u La Palmi (GCLA) bio je sjajan. Vrlo lijep prizor !!
Pokušao sam tada s više aerodroma i naišao sam na neke probleme koje bih želio riješiti uz vašu pomoć. Na pisti na jugu Tenerifea (GCTS) čini se da postoji problem s visinom ili sukob između krajolika i piste, jer na nekim dijelovima planine piste iskaču i čini se da blokiraju pistu ?? Kad vozim taksijem preko planine, pojavljuje se ostatak piste sa svim vrstama elemenata povrh nje ?? Kad iz zraka gledam u zračnu luku, čini se da je svaka stvar u redu. Nažalost, isti se problem događa u zračnoj luci Los Rodeos (GCXO). Još jedna zadnja napomena: piste na Gran Canariji (GCLP) izgledaju vrlo osnovno. Nema brojeva pista niti bijelih pruga s lijeve i desne strane piste. Pista je poput crne linije. To je mnogo manje nego što izgleda osnovna pista na stazi.
Nadam se da moj opis je jasan i nadam se da ću čuti neke prijedloge za rješavanje tih pitanja.
Pozdrav,
janroth

janroth

ls
Problemi s aerodroma GCTS i GCXO riješeno pokretanjem ORBX vektor konfiguracije alata prijavljujete odnosno onemogućavanja zračne luke elevacije korekcije za GCTS i GCXO. Jedini problem koji ostaje su detalji piste u zračnoj luci GCLP. Veselim se vašim prijedlozima za to.
Pozdrav,
janroth

janroth

ls
Problem riješen ugradnjom krajolik zračne luke Gran Canaria (GCLP) iz Rikooo. Rezultat izgleda super !! Hvala.
Pozdrav,
janroth

Započni novu temu Odgovori

Povratak na “Flight Simulator X (FSX) + Steam izdanje & Prepar3D do v3 "