Problem 787-800 mega paketa.

Tisuće ih je add-onna Internetu za klasično FSX i Prepar3D v1 do v3. Poletite s bilo kojeg mjesta u svijetu, leteći nekim od najznačajnijih svjetskih letjelica na bilo kojem od 24,000 odredišta.
ricsmi
Pridružio se: 04. lipnja 2017., 16:38

Nepročitani post by ricsmi »

Pozdrav svima, nedavno sam počeo svirati FSX SE i stvarno uživam.

Upravo sam instalirao TDS 787-800 mega paket i jedini problem koji imam s njim je da nitko od kokpita gumb i gumbi rade u VC, ja letjeti sve moje zrakoplove u VC i to je ubijanje ovog zrakoplova za mene kao i ne mogu podnijeti kokpit 2d.

Ima li ideja?

Hvala.

Gh0stRider203
Pridružio se: 21. srpnja 2015, 09:45

Nepročitani post by Gh0stRider203 »

dobro jer je 2 motor ptica, ja zapravo znam VC možete koristiti. morat ćete preuzeti dodatni zrakoplov, ali to će se isplatiti :)

https://www.fs-freeware.net/downloads/d ... berty.html

ovo će vam pokazati kako zamijeniti VC

https://www.youtube.com/watch?v=luqyBj4PRls

VC u ovom je prilično lijep. Ne koristim ga, ali je funkcionalan :)

ricsmi

Ok, hvala, pogledat ću, dobiti još jedan problem, samo sam primijetio da se na vanjskom pogledu nalazi veliki kamionet koji je priključen na avion.

Kako mogu dobiti osloboditi od taj kao što izgleda glupo i samo isječak na putu od zadanih jedan.

Gh0stRider203
Pridružio se: 21. srpnja 2015, 09:45

Nepročitani post by Gh0stRider203 »

prvo VC, SADA slijepe putnike? Čini se da ne možeš stati! lol

u to nisam siguran, iskreno. Ne letim 787-om (772LR ima bolji kapacitet i domet). SAMO stvar koju mogu predložiti je pogledati ispod panela kako bi se vidjelo postoji li prozor korisnosti. Znam da neke od ptica Project Open Sky imaju to.

ricsmi

Nakon čitanja kroz čitanje mi kaže da postoji Utility ploča koja može isključiti tegljač, ploča bi trebala pokazati nakon pritiska na ctrl + 7, ali to također ne radi. :(

Imate li ideja?

Hvala.

Započni novu temu Odgovori

Povratak na “Flight Simulator X (FSX) + Steam izdanje & Prepar3D do v3 "