krajnji FSX

Tisuće ih je add-onna Internetu za klasično FSX i Prepar3D v1 do v3. Poletite s bilo kojeg mjesta u svijetu, leteći nekim od najznačajnijih svjetskih letjelica na bilo kojem od 24,000 odredišta.
Gost

krajnji FSX

Nepročitani post by Gost »

Imam Dell koji je stari 5 godina. Kad sam ga kupio, osoba koja ga je prodala rekla je da ima grafičku karticu s kojom je dobro FSX, Nije. Kupio sam dvostruku video karticu koja mi je bila bolja, ali nikad tako dobra koliko sam željela.

Vrijeme je za kupnju nove radne površine. Želim najbolju moguću video karticu i ram. problem je što mi je limit 500 USD. Kako se kaže, ne trebaju mi ​​paket, IE, monitor, tipkovnica i miš. Imam sve to. Samo mi treba kula.

Da budem iskren, ne znam točno što trebam. Bavim se igranjem igara, ne tehničkim aspektima računala, ali volio bih bilo kakvu pomoć koju biste mi mogli pružiti.

Hvala

Jim Conklin
Aka
jimidget

joshrssmith
Pridružio se: 07. lipnja 2017., 22:41

krajnji FSX

Nepročitani post by joshrssmith »

Vjerojatno biste dobili GTX 1050 Ti i 8gb ram-a i nisam siguran za ostale stvari poput CPU-a. oprosti, ali ne znam mnogo dijelova koji su manji od 500 USD zajedno

jimidget

krajnji FSX

Nepročitani post by jimidget »

Hvala na informaciji

amberdog1
Pridružio se: 03. lipnja 2016., 07:38

krajnji FSX

Nepročitani post by amberdog1 »

Jim samo za informacije, FSX je vrlo ovisan o procesoru, veći je i bolji. Ako imate 1gb grafičku karticu, sve će biti u redu. Ja bih preporučio dobar i5 ili i7 7th gem procesor. Nadam se da ovo pomaže ... AD

JanneAir15
Pridružio se: 18 veljače 2017, 18:50

krajnji FSX

Nepročitani post by JanneAir15 »

Ali kad si rekao krajnji FSX misliš li da dobivaš payware addons isto. Zbog bolje kvalitete (obično) potrebna im je bolja grafička kartica. Možete li odgovoriti na to prije nego što nešto preporučim? I kao što kaže amberdog1, dobar CPU je neophodan ako želite dobre performanse.

jimidget

krajnji FSX

Nepročitani post by jimidget »

Hvala na informacijama. BTW, umirovljeni sam veterinar sa fiksnim primanjima. Na Ebayu sam tražio stroj za pokretanje pune verzije FSX.
Ako dobijete priliku, možete li pogledati na Ebay i pomoći mi da ga nađem.

Hvala.

Možemo li komunicirati putem e-pošte kako bismo pojednostavili stvari. moj e-mail je jimidget@gmail.com

superskullmaster
Pridružio se: 30. travnja 2015., 01:35

krajnji FSX

Nepročitani post by superskullmaster »

jimidget je napisao:Hvala na informacijama. BTW, umirovljeni sam veterinar sa fiksnim primanjima. Na Ebayu sam tražio stroj za pokretanje pune verzije FSX.
Ako dobijete priliku, možete li pogledati na Ebay i pomoći mi da ga nađem.

Hvala.

Možemo li komunicirati putem e-pošte kako bismo pojednostavili stvari. moj e-mail je jimidget@gmail.com
https://www.newegg.com/Product/Product. ... gnorebbr=1

Prodaja završava za 3 dana. $ 539.99 požuri.

xHobbit420x
Pridružio se: 08. rujna 2017., 06:53

krajnji FSX

Nepročitani post by xHobbit420x »

Proveo sam $ 300 na Dellov laptop s najboljom kupnjom i to je u redu.
2.4GHZ
1TB HDD
6GBRAM
directx12

integrirani grafički čip (koji ću nadograditi kad dobijem novac)

to možete učiniti i potrošiti drugi $ 200 na profesionalni dodati na krajolik.
poput MegaEarthScenery. odlazi u državu. započnite s vašim domom.

Sretno letenje :)

sylvantino
Pridružio se: 07 veljače 2017, 04:32

krajnji FSX

Nepročitani post by sylvantino »

Htio bih samo zakoračiti i ispraviti tu pretpostavku da je jedino što je stvarno pristojan procesor. Želio bih istaknuti neke stvari koje bi trebalo uzeti u obzir pri dobivanju opreme FSX or P3D bilo koju verziju.
1. FSX i P3D prije V4a koji je 64 bit, imaju tendenciju da imaju puno problema s istim stvarima. To su VAS, OOM i Blurries.
2. SSD neće riješiti zamagljenost niti probleme s memorijom. Niti će popraviti DX 10 Preview gradnju.
3 Možete imati najbrži procesor na zemlji, ali neće ni popraviti ni jedan od gore navedenih.

Količina memorije na grafičkoj kartici i njena sposobnost izuzetno su važni. Što više kartice ima memorije, to će vam biti manje zamućenja.
Zatim postoji DX10 popravljač, koji neki zaklinju, a drugi neće dodirivati ​​DX10 koji žele ostati na zastarjelom DX9.0c kako bi imali manje problema, ali s DX9.0c imate veće VAS i OOM razdoblja.

To je stvar o tome FSX a činjenica da je to kod nas više od 10 godina jest da on kontinuirano gura naše strojeve do krajnjih granica kako bismo ga uspjeli najbolje iskoristiti što u osnovi nikada nije dovoljno. Trik je u tome da imate pristojan procesor, po mogućnosti skylake i7 7600 (6700k je entuzijast u izgradnji procesora i sporiji je od stvarnog i7 6700 po nekim marginama (bilo koji procesor koji kao k nakon što je izrada iza i sporiji je) , radi s najmanje 1060/1080 8-16 GB na memorijskoj grafičkoj kartici (posjetite) p3d site i provjerite njihove zahtjeve, oni su prilično ista zvijer s drugačijim sučeljem unil v4) Budući FSX je 32 bitna, nikad nećete koristiti više od 2GB memorije u bilo kojem trenutku od sustava. Brzi procesor (četveronožni, zaboravi ništa manje, za cijenu koji ih sada možeš kupiti) i grafička kartica srednjeg do najvišeg raspona. Nvidia Grapics poprilično je pobijedila u grafičkoj bitci za AMD u zadnje 4 neparne godine.

Trenutno nedostaje memorije, tako da kupovina nove grafičke kartice s dovoljno memorije na brodu za uklanjanje problema s VAS-om neće biti jeftina, ja bih čekao do nove godine i pogledao gdje stoje stvari prilikom kupovine grafike karticu (ne bih otišao da trošim 500 USD, nastavite štedjeti i kupiti vrhunsku grafičku karticu s puno memorije, za svaki let je to presudno !, pristojan procesor iz skylake i7 serije bio bi način) ,

Započni novu temu Odgovori

Povratak na “Flight Simulator X (FSX) + Steam izdanje & Prepar3D do v3 "