737 Classic multipack problem

Tisuće ih je add-onna Internetu za klasično FSX i Prepar3D v1 do v3. Poletite s bilo kojeg mjesta u svijetu, leteći nekim od najznačajnijih svjetskih letjelica na bilo kojem od 24,000 odredišta.
deckerb
Pridružio se: 22. ožujka 2015., 17:06

Nepročitani post by deckerb »

Obožavam ovaj paket, osobito realistične zvukove, poboljšano osvjetljenje kokpita i još mnogo toga.
Čini se da postoji problem s tim da se iznenada nagne na gotovo stojeći položaj u usponu. Također je potisak na uzletnom valjku bolno sporo ubrzavanje, sa ili bez automatskog potiska. Teško ćete doći do čak 140 na polijetanju. Sudeći prema nekim komentarima na stranici za preuzimanje, nisam jedini s tim problemom.
Svaka informacija o popravku ili zaobilaznom rješenju bila bi dobrodošla.

xHobbit420x
Pridružio se: 08. rujna 2017., 06:53

Nepročitani post by xHobbit420x »

Google i preuzmite paket 164 liveries za zadani 737.
problem riješen

deckerb
Pridružio se: 22. ožujka 2015., 17:06

Nepročitani post by deckerb »

Hvala, ali ne stvarno. Zadani 737 nema velika poboljšanja koja ovaj paket čini.

bencas
Pridružio se: 29 siječanj 2015, 18:32

Nepročitani post by bencas »

pokušali su postaviti karticu trim na 1.7-1.8 stupnjeva koji bi trebali popraviti nagli nagib nagiba.

DRCW
Pridružio se: 08. prosinca 2014., 09:37

Nepročitani post by DRCW »

Ovo je drugi put da sam pročitao o ovom problemu, čini se da ono što nije problem za 737-800 je problem sa starijom generacijom ovog modela. To je stvarno lako popraviti ... Idi na CFG datoteku za zrakoplov i pomaknite se prema dolje do odjeljka [Motor] za redak Static_Thrust = Promijenite ocjenu potiska na 4000 primjer Ako se čita Static_Thrust = 22980 Dodajte 4000 funti potiska tako da se čita Static_Thrust = 26980 zatim spremite. Mislim da ćete otkriti da dobro radi.

misshu
Pridružio se: 22 siječanj 2018, 01:34

Nepročitani post by misshu »

Gdje je u datotekama CFG? Pokušavam ga pronaći i ne mogu ga pronaći

DRCW
Pridružio se: 08. prosinca 2014., 09:37

Nepročitani post by DRCW »

Pozdrav, U redu kliknite na vašu ikonu prozora ili počnite s donje lijeve strane zaslona, ​​idite na računalo, odaberite pogon C / program x86, microsoft, treba postojati datoteka FSX, otvorite ga i postoji dugačak popis ... odaberite SimObjects, A zatim odaberite zrakoplovi .... Ovdje je mjesto gdje je vaš zrakoplov FSX pohranjuju se ... pronađite zrakoplov koji tražite na popisu .. otvorite datoteku i na tom je popisu zrakoplov cfg Ovo je CFG datoteka. ako trebate još pomoći, javite mi. Bilo bi dobro znati koju verziju prozora imate. Budući da nikada prije niste otvorili datoteku cfg prije nego što je kliknete desnom tipkom miša i odaberete open with "blokčić za bilješke"

Evo primjera odjeljka koji tražite:

Ovo sam izvukao iz CRJ-700-a

[TurbineEngineData]
fuel_flow_gain = 0.002 // Dobitak protoka goriva
inlet_area = 19.6 // Kvadratna stopa, ulazno područje motornog vratila
rated_N2_rpm = 29920 // RPM, nazivna vrijednost kompresora druge faze
static_thrust = 28000
afterburner_available = 0 // Dostupno naknadno izgaranje?
reverser_available = 1 // Dostupni pretvarač potiska?
ThrustSpecificFuelConsumption = 0.385 // Potrošnja specifične za potisak (mlaznice)
AfterBurnThrustSpecificFuelConsumption = 0 // TSFC s dopunjavanjem / ponovno zagrijavanjem

superskullmaster
Pridružio se: 30. travnja 2015., 01:35

Nepročitani post by superskullmaster »

Imam paket nadogradnje performansi koji sve to čini za vas. Čim pronađem način da ga uploadem, ja ću.

Započni novu temu Odgovori

Povratak na “Flight Simulator X (FSX) + Steam izdanje & Prepar3D do v3 "