FSX 747

Tisuće ih je add-onna Internetu za klasično FSX i Prepar3D v1 do v3. Poletite s bilo kojeg mjesta u svijetu, leteći nekim od najznačajnijih svjetskih letjelica na bilo kojem od 24,000 odredišta.
lpklem
Pridružio se: 14. ožujka 2018., 16:34

FSX 747

Nepročitani post by lpklem »

Prije nego što počnem, kudos na Air Force One 747-8I add-on, najbolje je add-on zrakoplov u kojem se nalazim Dva pitanja za grupu:

1) Smislio sam kako dodijeliti tipku za džojstik (okidač) da se moj AF1 reverzer potiska motora uključi, ali ne mogu dobiti sva 4 prigušivača da se jednom spoje jedanput unazad? Bez toga dobivam samo minimalni povratni potisak od 10%, ne mnogo pomoći na grrrrr

2) Imam dva monitora, glavni monitor ima redovan VC ekran itd. Drugi koji koristim za razne prikaze instrumenta, potrebno je neko vrijeme za postavljanje svaki put kad se igram. Pokušao sam spremiti let jednom kad postavim, ali uspijeva ne spremite drugu postavku zaslona. Bilo koji prijedlog bio bi zahvalan.

Hvala na ovoj web stranici, sviđa mi se!

Larry

Gh0stRider203
Pridružio se: 21. srpnja 2015, 09:45

FSX 747

Nepročitani post by Gh0stRider203 »

Nažalost, ne mogu si pomoći iako bi to bilo zanimljivo. Jeste li se slučajno provjerili s bilo kojim FSX Grupe na FB? Znam da imam nekoliko ljudi i čini se da znaju (o većini stvari ...... o drugima su otprilike korisni kao i sise na biku ....).

DRCW
Pridružio se: 08. prosinca 2014., 09:37

FSX 747

Nepročitani post by DRCW »

Hej FSX Matrica dodjele je prilično niska razina za štapove za radost i određenu opremu leta. Ali možete pokušati sljedeće ... Idite u gumb i dodijelite tipku i pomaknite se prema dolje na odjeljak u kojem vidite F2 (tipka za obrnutost). Označite taj odjeljak i pritisnite tipku za pokretanje na upravljačkoj ručici. Ako reagira i vidite da se mijenja, gumb za pokretanje postat će obrnuto. Sretno

lpklem
Pridružio se: 14. ožujka 2018., 16:34

FSX 747

Nepročitani post by lpklem »

Tako sam dodijelio gumb za upravljačku ručicu unatrag, ali čak i ako postavim ponavljanje da maks. Povratni potisak nikada ne prelazi 10%, u trenutku kada ja povećavam potisak pomoću upravljačke potiske džojstika, dok obrnuto samo poništava unazad i normalno se steže, a ne tačno što tražite na slijetanju. Hvala na ulaganju, cijenim to !!!!

DRCW
Pridružio se: 08. prosinca 2014., 09:37

FSX 747

Nepročitani post by DRCW »

Da, jeste li isprobali višestruko pritiskanje gumba? Meni je to uspjelo, ali to je bio drugačiji gumb na mojoj upravljačkoj ručici. Samo misao, ali FSX je ograničen program u ovom području.

Započni novu temu Odgovori

Povratak na “Flight Simulator X (FSX) + Steam izdanje & Prepar3D do v3 "