sloga

Tisuće ih je add-onna Internetu za klasično FSX i Prepar3D v1 do v3. Poletite s bilo kojeg mjesta u svijetu, leteći nekim od najznačajnijih svjetskih letjelica na bilo kojem od 24,000 odredišta.
Gh0stRider203
Pridružio se: 21. srpnja 2015, 09:45

sloga

Nepročitani post by Gh0stRider203 »

Ovo se odnosi na "Prerađenu verziju Concorde RW FSX & P3D"

U svim iskreno, moram dati ovom avionu ogromnu F-.

Koliko volim Concorde, JEDAN kojem uglavnom nedostaje 100% funkcionalni Concorde. Ovaj uređaj ima strašno rukovanje zemljom, smrzava se kad ga utovarate, zamrzne tijekom leta, je li motor isključen tijekom leta uzrokujući da nekontrolirano padnete s FL550 (upravo se to dogodilo dvaput na letu iz Heathrowa u Jacksonville), i onda kada sletiš ... dobro, dobivaš čak i PRIGUŠLJENU obradu tla.

Moram priznati, iznenadila sam što su čak izdali tu stvar javnosti u svom sadašnjem stanju. Da je riječ o ptici koja se plaća, neophodno je da će ljudi zahtijevati povrat novca, a reputacija tvrtke brzo bi ušla u toalet.

Rekao bih da sam razočaran, ali čak i to je epska nedostatak :(

bobyor
Pridružio se: 10. travnja 2018., 05:13

sloga

Nepročitani post by bobyor »

Ja nemam problema s zamrzavanjem Concordea ni u jednom trenutku, a rukovanje zemljom ne radi. Zapamtite da je Ctrl-J zadani ključ za jetways.
Problem s istjecanjem goriva i padom s neba je zato što nema priručnika za ploču FE (Flight Engineer). Pravilno namještanje spremnika za gorivo mora biti postavljeno za ispravnu potrošnju goriva, uporabu spremnika za gorivo i izmjeni Gravitacijskog centra. Nažalost, nigdje nisam pronašao priručnik, a ja sam imao samo djelomičan uspjeh koji sam pokušavao otkriti ispravne postavke.

Započni novu temu Odgovori

Povratak na “Flight Simulator X (FSX) + Steam izdanje & Prepar3D do v3 "