Windows 10 i korištenje masivnog slobodnog prostora

Tisuće ih je add-onna Internetu za klasično FSX i Prepar3D v1 do v3. Poletite s bilo kojeg mjesta u svijetu, leteći nekim od najznačajnijih svjetskih letjelica na bilo kojem od 24,000 odredišta.
StonewallUSMC
Pridružio se: 04. 2017. 03., 29:XNUMX

Windows 10 i korištenje masivnog slobodnog prostora

Nepročitani post by StonewallUSMC »

Jedno od glavnih pitanja s FSX,FSXA količina RAM-a i slobodnog prostora koje ona može zauzeti. Kako bi program ispravno funkcionirao, možete učiniti nekoliko stvari kako bi program dobro funkcionirao. Prvo je odlazak na upravljačku ploču i na nastupima, kvačica za rad. Zatim idite u ram izbornik i postavite stranicu na 5000 za početak. Windows koristi ono što ste ovdje postavili kao dodatni ram. Drugi je korištenje USB visoke GB memorije i postavljanje za teadyboost. Povećajte ga i ne upotrebljavajte ga za pohranu. Preimenujte ga u Virtual Ram. Sada je sljedeći korak jedna od najvećih opcija za slobodan prostor koji možete dobiti. Kliknite desnim klikom na svoj c pogon i idite na napredne, pomaknite se da komprimirate datoteke i podmape, potvrdite kvačicu i sl. I pojavit će se početak, ako piše nešto drugo osim idi ili odbijeni zanemarivanje klika. Proći će kroz to, da ti dam još 4 do 5 svirki upravo u tome. Ja osobno radim svoje Fsx datoteka prvo onda moj 86x, a zatim moj Windows datoteke u obje 86, kad kažem Windows, mislim na glavnu Windows datoteku, a zatim natrag na otvor gdje pokazuje postavu za sve C :. Kad ga komprimirate, dat će vam jedan msg kao jedan dan za dovršetak, pročitati će sve datoteke, zatim će se kondenzirati, pa nemojte poludjeti, brzo će biti gotovo. Na rudniku je više od 4 milijuna datoteka i mapa, a trebalo je oko 30 minuta suprotno upozorenju koje je dao. Druga je opcija prije nego što započnete fsx FSXIdite na vrstu pretraživanja% temp% i izbrišite sve. Datoteke koje se ne brišu ne brinu. Nakon što završite sve to, sjetite se kada u simu napravite bilo što podešavanje, a zatim uklonite alatnu traku s ekrana i uvijek stavite miš s ekrana ,, to će uzrokovati propuste. Da biste zabilježili da se svi prečaci oduzimaju slobodnog prostora i mogu uzrokovati usporavanje. Izbornik Start je mjesto gdje želite sve. Što se tiče zrakoplova koji ne pokazuju da je to obično jedna od dvije stvari, nije fsx, to je p3 ili nije u ispravnoj datoteci. Bilo kakva pitanja ostavite ih ovdje ili me pošaljite. Imam stotinu načina za napraviti Fsx savršeno, treba vremena. Kad stigne FS2020, ja ću se i dalje pouzdati u to jer je to bio sjajan alat za učenje, a tko želi odbaciti preko 12 godina rada? Mislim da ću ga donirati bolnici za veterane. Semper Fidelis, sretna Nova godina, vidimo se na Time Squareu.

Povratak na “Flight Simulator X (FSX) + Steam izdanje & Prepar3D do v3 "